Vodafone 3GB Paketi Nasıl Yapılır?

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türkiye’deki en fazla tercih edilen GSM operatörlerinden birisi olan Vodafone, farklı ve uygun fiyatlı kampanyaları ile müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Bu kapsamda Vodafone yeterli bir internet kapasitesine sahip olan Vodafone 3 GB Paketlerini müşterilerine sunmuştur. Oldukça yeterli bir internet paketine sahip olan Vodafone 3 GB Paketi, Bittikçe Dolan Tarife ve Süper Altın 3 GB olarak kullanılabilmektedir. İki çeşit olarak kullanılabilen Vodafone 3 GB paketi, dakika, SMS ve internet olarak sunulmaktadır. Özellikle günün birçok saatini internette harcayan kişiler için ideal olan paketler birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Vodafone 3 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Numarasını Vodafone’a taşıyan kişilerin 30 gün içerisinde yararlanabileceği bir paket olan Bittikçe Dolan Large paketi, her yöne 750dk, her yöne 1000 SMS ve 3 GB internet sunmaktadır. Paketin en önemli avantajı ise dakika, SMS veya internet bittiğinde 10 TL karşılığında paketinizi doldurabilmenizdir. Eğer tüm paketinizi doldurmak isterseniz bunu 15 TL karşılığında yapabilirsiniz. 1 ay boyunca kullanabileceğiniz Bittikçe Dolan Large paketini size en yakın olan Vodafone Cep Merkezinden yapabilirsiniz. Aylık 32 TL karşılığında Vodafone 3 GB Paketi’nden faydalanabilirsiniz. Büyük harflerle BDLARGE yazarak 7000’e ücretsiz olarak mesaj atabilir ve tarifeye geçebilirsiniz. Kalan konuşma, SMS ve internet paketinizi öğrenmek için OZET yazarak 7000’e mesaj atabilirsiniz. Tarife yeterli bakiyeniz olması durumunda her ay yenilenmektedir. Paketi iptal etmek için Vodafone Müşteri Hizmetlerini 542’yi arayabilirsiniz.

Süper Altın 3 GB Paketi

Vodafone müşterilerinin bir diğer tercih edebileceği Vodafone 3 GB Paketi Süper Altın 3 GB Paketidir. Aylık 28 TL karşılığında yapılabilen bu tarife her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 3 GB internet içermektedir. İnternette çok zaman harcayanlar için oldukça güzel bir internete sahip olan tarifeye Vodafone Cep Merkezlerinden birisine giderek geçmeniz mümkündür. Bu tarifeyi kullanabilmek için son 30 gün içerisinde numaranızı Vodafone’a taşımış olmanız gerekmektedir. 90 gün içerisinde hattını Vodafone’dan taşımamış olanlar ve yeni hat alan bireysel faturasız hat kullananlar için de tarife kullanılabilmektedir. Kalan SMS, internet ve dakikalarınızı öğrenmek için OZET yazarak 7000’e mesaj atabilir veya Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz. Süper Altın 3 GB Paketi yapmak için size en yakın Vodafone Cep Merkezine uğrayabilirsiniz. 1 ay içerisinde kullanılmayan SMS, dakika ve internetiniz bir sonraki ay’a devretmemektedir. Ayrıca yeterli bakiyeniz olması durumunda da Süper Altın 3 GB paketi her ay yenilenmektedir.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum