Vodafone 4.5G’yi Aktif Etme Ayarı

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Vodafone 4.5G’yi Aktif Etme Ayarı

Hayatımıza 3G ile giren hızlı internet, 4.5G ile artık daha da hızlı. 3G teknolojisinden 10 kata kadar daha hızlı olan 4.5G teknolojisi ile hala tanışmadıysanız bu yazımız tam da size göre. Vodafone 22 milyon 4.5G abonesi ile Türkiye’nin en çok 4.5G hizmeti veren operatörü olma özelliğini taşır ve en geniş 4.5G kapsama alanına sahip olan operatör yine Vodafone’dur. Sadece Türkiye sınırları içerisinde değil yurt dışına çıkmış olsanız dahi Vodafone küresel gücü ile siz değerli abonelerini asla yalnız bırakmaz. Dünyanın birçok yerinde Vodafone ile 4.5G’den ve 4.5Gnin en iyi servislerinden yararlanabilirsiniz. Peki, Vodafone ile 4.5G teknolojisinin ayrıcalıklarına nasıl erişebilirsiniz? Vodafone 4.5G’yi aktif etmek için neler yapmalısınız?

Sen de Vodafone ile 4.5G’li Olmaya Hazır Mısın?

4.5G teknolojisi hayatımıza giren en son teknolojilerden birisi olduğu için telefonunuz ve hattınız 4.5G’ye uyumlu olmayabilir. Telefonunuzun ve SIM kartınızın 4.5G’ye uyumlu olup olmadığını Vodafone internet sitesinden 4.5G uyumluluk servisi ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca SOR 4.5G yazıp 4545’e kısa mesaj atarak da cihazınızın ve SIM kartınızın 4.5G’ye uyumlu olup olmadığını öğrenebilirsiniz. 4.5Gyi kullanabilmeniz için cihaz ayarlarından mobil şebeke ayarlarına girip LTE,4G veya 4.5G’yi seçmelisiniz ve son olarak da Vodafone’un tüm Türkiye’deki geniş kapsama alanının içinde olmalısınız. Eğer tüm bu koşulları sağlamışsanız telefonunuzu yeniden başlatmanızı öneririz. Telefonunuzu yeniden başlattıktan ya da uçak moduna alıp tekrar uçak modunu kapattıktan sonra artık Vodafone 4.5G ayarınızı bitirmiş sayılırsınız. Eğer Vodafone bireysel abonesi iseniz 4.5G yazıp 4545’e kısa mesaj atarak veya Vodafone Self Servis uygulaması kullanıyorsanız, uygulamanın servisler bölümünden 4.5G’yi seçerek de 4.5G servisini aktif hale getirebilirsiniz. Cihazınızın 4.5G ayarları içinse Vodafone’nun internet sitesine girerek cihaz bilgilerinizi girdikten sonra size yapılan yönlendirmeleri tek tek ve doğru bir şekilde yapmanız gerekir. Sizde artık 4.5G’li olma ayrıcalığına Vodafone ile sahipseniz ve internetim hızlı artık daha çok internet gerek bana diyorsanız, Vodafone tabi ki bunları da düşündü ve sizler için 4.5G’ye özel 4.5G tarifeleri hazırladı.

Vodafone bedava internet konusunda 4.5G’ye geçtikten sonra kazanacağınız 1GB hediye internet konusuna değindik. Nasıl yapacağını merak ediyorsan tıkla öğren.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum