Vodafone 5 TL’ye 1GB internet

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Vodafone 5 TL’ye 1GB internet

Vodafone kullanıcıları için güzel bir araştırma konumuz mevcut. Özellikle gençlerin ağırlıklı olarak tercih ettiği operatör olan Vodafone, cazip bir kampanya teklifi ile yine gönülleri fethediyor. 1 GB internet için sadece 5 TL ödemek, başka söze gerek varmı. Öncelikle kampanyadan kimler faydalanabilir sorusuna cevap verelim. Bu kampanyadan tüm Vodafone Faturasız Esnek Paket sahipleri faydalanabilir. İnternetiniz bitti diyelim, hemen “BFIRSAT1GB” yazıp 3636’ya gönderiyorsun ve 5 TL karşılığı 30 gün boyunca geçerli olan 1GB internet kazanıyorsun.

Kampanyadan Kaç Defa Faydalanabilirim?

Bu kampanyaya abone olduğunuz anda her ay otomatik yenilenir, eğer TL varsa çeker haberiniz olsun. İptal etmek isterseniz ise “IPTAL BFIRSAT1GB” yazıp 3636’ya tekrar kısa mesaj atıyoruz. Onay mesajının ardından paketiniz iptal edilmiş olur. Son zamanlarda iptal işlemleri çok oluyor, sebebini de açıklayalım.

Örneğin wifi yada mobil veri ile internette geziniyorsunuz. Pat diye bir Vodafone reklamı ekranınızda beliriyor. Eğer “Tamam” seçeneğine tıklarsanız TL’niz varsa hüp diye çeker yoksa çekemez. Bunlara dikkat edin, son onayı siz verdiğiniz için paranızı geri alamazsınız, giden gittiğiyle kalır.

Bu kampanyayı Vodafone Yanımda uygulaması ile de aktif edebilirsiniz. Paketin adı “Büyük Seçim Fırsat 1GB”dır ve paketlerin arasında bulabilirsiniz. Aktivasyonun ardından kullanmaya başlayabilirsiniz. Kalan mb’lar sonra ki aya devir etmez ve 1 ay içerisinde tekrar yenilenmez.

Ama yok ben internete para vermem, hediye paket ve kampanyaları görelim derseniz Vodafone bedava internet konusuna gözatmanızı tavsiye ederim. İçinde ücretli/ücretsiz cazip kampanyalar mevcut ki bunlar en popüler olan ve tercih edilen paketlerdir. Seçin, eleyin ve bilgi alıp aktif edin cebinizde yüzünüzde gülsün. Bizi takip etmeye devam edin.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum