Vodafone 6 GB Bedava İnternet Paketi

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Vodafone 6 GB Bedava internet Paketi

Vodafone 6 GB bedava internet paketi ile kullanıcılarının yine yanında.En çok kampanya yapan operatör olarak bilinen Vodafone, faturalı aboneleri için yine bir güzellik yapmış. Birçok kullanıcısına SMS veya uygulama ile bedava internet veren Vodafone, yine kullanıcılarını internete doyuruyor. Sadece yurt içinde kullanılacak olan ve tamamen ücretsiz olan 6 GB internet paketinin, çok rağbet gördüğü de bir gerçek.

Nasıl Oluyor?

Gelelim nasıl yapılır konusuna. Eğer siz de Vodafone kullanıcısı iseniz ve bir sabah uyandığınızda Vodafone 6 GB bedava internet paketi kazandınız SMS’i geldiyse cep telefonunuza şaşırmayın. Peki bu kampanyadan kimler faydalanabilir? Sadece Red kullanan aboneler mi? Tabi ki hayır. Faturalı mevcut tarife kullanıcılarına ise dönem içinde 3 GB hediye internet ekleniyor. Peki paketiniz bitti mi, paket aşımı yaptınız mı? Tüm bu soruların cevaplarını öğrenmek için Vodafone Yanımda uygulamasına girerek, sorularınıza cevap bulabiliyorsunuz.

Bu konuda ise şöyle bir durum da söz konusu. Mevcut paketinizde internet varsa size verilen hediye internet de hattınıza yüklendiyse öncelikle hediye olan interneti kullanmaya başlıyorsunuz. Sonrasında size verilen hediye internet bittiğinde ise normal tarifenizdeki mevcut internetinizden kullanmaya başlıyorsunuz. Hediye internet keşke mevcut tarifemiz bittikten sonra verilse keşke ama maalesef hediye olduğundan böyle bir şey talep etme hakkımız da yok. Ek açıklama olarak şunları da eklemek gerekir ki; verilen promosyon ticari amaçla kullanılamaz ve bu amaçla kullanıldığında para karşılığında paketi kullandıran müşterinin tek taraflı olarak hattı iptal edilir. Bunun yanında gönderilen hediye internet başka birine transfer de edilemez. Paket bittikten sonra ise eğer duran tarife kullanmıyorsanız ve internet paketiniz de yoksa aşım sağlarsınız. Bu adımlara dikkat ettiğiniz sürece bu konuyla ilgili herhangi bir problem yaşamazsınız.

Sıkça Sorulanlar

Bu hediyeyi başka bir operatöre yada numaraya transfer edebilirmiyim? – Hayır edemezsiniz.

Kampanyanın geçerlilik süresinde bitmeyen hediyeler devreder mi? – Hayır devir etmez, süresi dolan kampanyadan faydalanamazsınız.

Yurtdışı kullanımlarına açıkmıdır? – Hayır değildir, sadece yurtiçi kullanımlara uygundur.

*** Bu paketi siz kendiniz aktif edemez, uygulayamazsınız. Vodafone belirli aralıklarla uygun gördüğü müşterilerine bu hediyeyi tek taraflı olarak sunmaktadır.

Ayrıca sizler için özenle derlediğimiz konumuz olan Vodafone bedava internet yazısına vaktiniz varsa bakmanızı tavsiye ederiz. Güncellenen konumuzda sizinde ilginizi çeken bir kampanya olduğunu düşünüyoruz. Bizi takiğ etmeye devam edin.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum