Vodafone Altın Tarifeler A101 Kampanyası

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Vodafone Altın Tarifeler A101 Kampanyası

Vodafone kullanıcıları artık operatörleri tarafından yüz güldüren kampanyalardan da en iyi şekilde yararlanma şansına sahip olacak. Güçlü ev kadınların yanında olan Vodafone, altın fırsatlarından yararlanmanızı sağlıyor. Üstelik bu kampanyadan yararlanan kadınlarımız saatlerce hiçbir şekilde ücret ödemeden konuşma avantajına da sahip oluyor. Yapmanız gereken ise size en yakın olan A 101 yolunu tutmanız yeterli olacaktır.

Vodafone tarafından sunulan çok avantajlı altın tarifeler sayesinde artık saat 12.00’den 16.00’ya kadar vodafone kullanıcıları ile ücretsiz şekilde konuşma fırsatına da sahip olmaya başlayacaksınız. Bu tarife aynı zamanda hattınıza otomatik bir şekilde tanımlanmış olacağını belirtmek isteriz. Aynı zamanda sadece bununla da sınırlı kalınmayarak sosyal ağlar üzerinden 1GB altın sosyal paket fırsatlarından bile yararlanmaya başlayacaksınız. Bunun için yapmanız gereken en basit yollardan birisi de Abone Altın Sosyal yazarak 3636 numaraya kısa mesaj yollamanız olacaktır. Bu sayede 1 GB internet fırsatlarından da en kısa süre zarfı içerisinde sorunsuz şekilde yararlanmaya başlayacaksınız. Vodafone Kadın için yapmış olduğu avantajlı fırsat paketleri en küçükten en büyüğe doğru şekillenmektedir.

A101 kampanyası üzerinden bu tarifelerden faydalanabilirsiniz.

Altın Fırsat Paketi

Bu paketten yararlanmak isteyen bayanların artık tek yapması gereken yollardan birisi de bir an önce Altın Fırsat yazıp 7000’ne göndermek olacak. Bu sayede Her yöne 300 Dakika ve 1000 sms hizmetlerinin yanı sıra kullanabilecekleri 1 GB internet fırsatları da sunulmuş olacak. Üstelik yalnızca 18 TL ödeyeceksiniz.

Mini Altın Paket

Vodafone tarafından kadınlarımıza sunulmuş olan en küçük altın paketlerinden birisidir. 1 GB internet hizmetlerinin haricinde her yöne 500 dakika ve 100 sms hizmetleri bu paket dâhilinde kullanıcılara özel olarak sunulmaktadır. Eğer ki sizlerde Mini Altın tarifesinden yararlanmak istiyorum diyorsanız yapmanız gereken ise bir an önce Altın Mini yazıp 7000’ne göndermek olacak. Üstelik ödeyeceğiniz tutar sadece 22 TL olacak.

Altın Midi Paket

Bayanlar için özel olarak sunulan bir diğer kampanyalı hizmetlerden birisi olarak da Altın Midi paketi yer alıyor. Vodafone altın tarifeler içerisinde yer alan bu paket için ise Altın Midi yazıp 7000’ne  yollamanız gerekecektir. Bu sayede yararlanacağınız iletişim hizmetlerine göz attığımızda ise 3 GB, her yöne 750 Dakika,  100 sms şansına sahip olacaksınız. Üstelik ödeyeceğiniz tutar sadece 27 TL olacak.

Altın Maksi Paket

En büyük paketlerden birisini oluşturan altın maksi paketi kullanıcıları da hitap edecek çoklu iletişim şansı sağlıyor. Bol konuşma isteyen kullanıcılar daha çok bu paketi tercih etmesi gerekecektir. 3 GB yüksek internet şansının yanı sıra her yöne 750 dakika, 100 sms paketin içerisinde yer alıyor. Üstelik bu paketten yararlanmak isteyen hanımların yapması gereken ise Altın Maksi yazarak 7000’ne mesaj yollamaları ve paketi aktifleştirmeleri olacaktır.

Son yazılarımızdan olan Vodafone Freezone kampanyaları konusuna gözatmak isterseniz sizi bekliyor olacak…

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum