Vodafone Avantaj Cepte Kampanyaları 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Vodafone Avantaj Cepte Kampanyaları 2017

Newbury, Birleşik Krallık merkezli uluslar arası bir telekomünikasyon şirketi Vodafone ülkemizde de en çok kullanılan GSM operatörlerinden biridir.

Vodafone kullanıcılarına özel kampanyalar devam ediyor. Vodafone’ lular kazanmaya devam ediyor. Vodafone’ lular neler kazanıyor:

Vodafone ‘ un avantajlı dakika, internet (GB), SMS paket tekliflerinden anlaşmalı markaların indirim ve promosyonlarına kadar birçok hediyeden faydalanabilirsiniz.

Vodafon’ lulara özel indirimler artık avantaj cepte uygulamasında!

Vodafone Avantaj Cepte Özellikleri

+ Kendi tarifenize özel kampanyalar başta olmak üzere, herkesin katılabileceği kampanyaları da görüntüleyebilir, dilediğiniz zaman kampanya şifresi alabilme imkanınız var.

+ Telefonunuzdaki harita arcılığı ile size yakın olan avantajları ve konumlarını çok kolay bir şekilde görüntüleyebilir ve belirlenen konum için yol tarifi alabilirsiniz.

+ Push Notfication mesajları ile avantajlardan hemen anında haberdar olup, ilginizi çeken herhangi bir avantajdan şifre talebinde bulunabilirsiniz.

+ Lokasyon bilginizi paylaşmanız üzerine bulunduğunuz konum yakınındaki kampanyalardan haberdar olursunuz.

Uygulamayı Nasıl İndiririm?

Vodafone Avantaj Cepte Kampanyalarınızı öğrenmek artık çok daha kolay. Vodafone Avantaj Cepte uygulaması IOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınızda kolaylıkla kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

Vodafone Avantaj Cepte uygulamasını yüklemek için; AVANTAJ yazıp 6666’ ya ücretsiz olarak SMS gönderebilir ya da Vodafone’nun internet adresinden barkodu okutabilirsiniz.

Bu uygulamayı

  • Apple Iphone ve Ipadlerde kullanım için: App Store aracılığı ile indirebilirsiniz.
  • Android akıllı telefonlar ve tabletlerde kullanım için: Google Play Store aracılığı ile indirebilir ve tüm anlaşmalı marklar üzerinden kazanmış olduğunuz indirimlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Uygulamamamızdaki, konumunuza özel belirlenen avantajlardan yararlanmak için Kampanyaya Katıl tuşuna tıklayıp; çıkan şifreyi ve telefon numaranızı anlaşmalı marka yetkilisine bildirmeniz yeterli olacaktır.

Vodafone Avantaj Cepte Uygulaması içerisinde Yeme-içme , Giyim, Perakende, Ticaret, Otomotiv, Hizmet, Spor vb. kategoriler bulunmakta. Bu kategorilerden herhangi dilediğinizi seçerek sadece Vodafone’ lulara özel hazırlanmış indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Vodafone Avantaj Cepte Uygulaması içinde bulunan Kampanya Haritasından konumları ile birlikte belirtilmiş özel indirimli avantajlardan kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Vodafone Avantaj Cepte Uygulaması, Vodafone’ lulara bir sürü  kolaylık sağlıyor. Sizde Vodafone’lu olmanın ayrıcalığını yaşayın. Vodafone bedava internet yazımıza bakarsanız sizin için bir çok avantaj olduğunu göreceksiniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum