Vodafone Bedava internet Paketleri 2017 – 2018 Kampanyaları

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Vodafone Bedava internet Paketleri 2018

Vodafone bedava internet 2018 başlıklı makalemizden selam herkese. Son günlerde ki hareketliliğimizi merak etmiş olabilirsiniz ki haklısınız. Yeniden aranıza döndük, hemde çok daha sağlam bir şekilde. Ağustos 2 tarihi ile konumuzu ve kampanyalarımızı güncelledik, hepsine tek tek gözatarsanız inanın çok avantajlı çıkacaksınız 🙂 Çünkü bu paylaştıklarımızı bulmak için operatörlerin sitelerini, sosyal medya hesaplarını alt üst ediyoruz gerekirse iletişime geçiyoruz. O denli yani. Lafı çok uzatmadan güncel yazımıza devam edelim!

Bana Ne Var Kampanyası

En zevkli uygulamalardan birisi olan “Yanımda”yı telefonunuza indiriyorsunuz. Her haftanın ilk iş günü yani Pazartesi giriş yapıyorsunuz ve anında 500MB hediyesini kazanıyorsunuz. Aktivasyon mesajı geldikten hemen sonra paket aktif oluyor sizede güle oynaya harcamak kalıyor. Hediyenizin ne kadar kaldığını öğrenmek için yine aynı uygulamayı kullanabilirsiniz.

Dakika, SMS ve internet kampanyaları müşteriler için oldukça önemlidir. Türkiye’nin en iyi hizmet sağlayan ve en büyük telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Vodafone, diğer rakiplerini egale edebilmek için birçok kampanya düzenliyor. En çok ilgi gören ve müşterilerini memnun eden kampanyalarından birisi de firmanın düzenlemiş olduğu internet kampanyalarıdır. Farklı ihtiyaç ve isteklere göre düzenlenen kampanyalardan Vodafone abonesi tüm kullanıcıların faydalanması mümkün hale geliyor. Vodafone özellikle bedava internet kampanyaları ile müşterilerini oldukça memnun ediyor. Diğer operatörlerle olan rekabetinde Vodafone, hep müşterilerini memnun etmeyi ve bir adım öne geçmeyi hedeflemektedir. Bu nedenle kampanyalar oldukça önemli bir hal almaktadır.

Özellikle Vodafone bedava internet kampanyaları diğer operatörlerin müşterilerini bile kendisine çekebilecek potansiyelde ve özelliktedir. Çünkü bir ücret ödemeden 2017 ve 2018 yıllarında kullanabileceğiniz bedava internet ile artık daha fazla teknolojinin içinde olacak ve internetten de kopmamış olacaksınız. Türk Telekom ve Turkcell de kullanıcıları için çeşitli hediye internet kampanyaları düzenliyor ancak kampanyaların özelliklerine bakıp karşılaştırdığınızda Vodafone’un diğer operatörlere oranla daha iyi şartlarda kampanya ve hediyeler sunduğunu görebilirsiniz. Yeni müşteri kazanmak ve elindeki müşterileri mutlu etmek için sürekli çeşitli hediyeler dağıtan ve kampanyalar düzenleyen Vodafone, rakiplerinden bu alanda hep bir adım önde olacağa benziyor.

Vodafone Bedava internet 2018

Akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla birlikte internet paketleri de artık vazgeçilmez hale geldi. Bu paketler bizi hem internet dünyasından koparmıyor hem de sosyal medya ile istediğimiz an iç içe olmamızı sağlıyor. Hemen hemen günümüzde herkesin artık akıllı telefonu var ve birçok kişi sosyal medya ağlarından en az birine üye konumda. Bu da sürekli sosyal medyayı takip ettiğimiz ve paylaşım yaptığımız anlamına geliyor. Hatta öyle ki bazılarımız artık sosyal medya bağımlısı olmuş durumda. Günde en az 4-5 saatini internette ve sosyal medya hesaplarında geçiren insanların var olduğu düşünüldüğünde, internet kampanyaları ve hediyelerinin önemi de gayet net bir şekilde anlaşılabilmektedir. Vodafone müşterilerine bedava internet paketi kampanyaları sunmaktadır. Bu kampanyalar belli süreleri kapsamakta ve her yıl düzenlenen kampanyalar olduğu gibi, yeni yılda değişecek ve güncellenecek internet kampanyaları da yer almaktadır.

Diğer operatörler ağırlıklı olarak faturalı abonelerine özel kampanyalar sunsa da Vodafone’da faturalı ve faturasız hat kullanıcıları için birçok bedava internet kampanyası bulunmaktadır. Bazı paketler kullanıcılara hediye olarak verilmekte ve bu paketleri daha yakından incelemelerine fırsat verilmektedir. Paketlerin birçoğunun iptal edilmesi gerekebiliyor. Aks takdirde hesabınızda yeterli TL olduğunda hesabınızdan internet paketinin ücreti düşebilir. Bu nedenle Vodafone bedava internet paketi yaparken çok dikkatli olmalı ve ayrıntılara önem vermelisiniz. Herhangi bir kota veya hız düşme gibi bir sorun olmayan bedava internet paketleri aylık sürelerde olabileceği gibi, haftalık veya günlük sürelerde de olabiliyor. Kampanya süresince Vodafone bedava internet kullanabiliyor ve sınırsız internet keyfinden yararlanabiliyorsunuz. Şimdi bu kampanyaları ve özelliklerini daha detaylı ve ayrıntılı bir şekilde inceleyelim.

Vodafone Yanımda Uygulaması 1 GB Bedava internet 2018

Birçok Vodafone müşterisinin bildiği ve kullandığı bu kampanya Vodafone’u diğer operatörlerden bir adım öne geçiren bir özelliktir. Çünkü bu kampanya tam 2 GB interneti kapsamaktadır. Yani Vodafone müşterilerinin kullanabileceği 2 GB internet hediye etmektedir. Bunun için yapmanız gereken tek şey akıllı telefonunuzdan uygulama mağazasına girerek Vodafone Yanımda uygulamasını indirmenizdir. Uygulama App Store, Google Play ve Windows Store mağazalarından rahatlıkla indirilebilmekte ve kullanılabilmektedir. Müşteriler böylece hem tarifelerinden ve kampanyalardan haberdar olurken hem de bedava internet kazanmış oluyor.

Vodafone Bedava internet paketi 2018 kampanyası nasıl yapılır diye soracak olursanız uygulamayı indirmeniz ve kurmanız kampanyadan faydalanmanız için yeterlidir. Bu uygulamayı indiren ve giriş yapan her Vodafone kullanıcısı 3 gün boyunca geçerli 1 GB internet hediyesinden faydalanabilmektedir. Bireysel faturalı hat sahipleri ile faturasız esnek hat sahipleri ise 3 gün boyunca 2 GB internet kullanabilmektedir.

Üstelik hiçbir ücret ödemeden veya herhangi bir prosedürle uğraşmaya gerek kalmadan internet hediyelerinden faydalanabilirsiniz. Kampanyaya nasıl katılırım diyorsanız Vodafone Yanımda uygulamasını indirdikten sonra uygulamada ‘İnternet Paketleri’ bölümüne giriş yaparak ‘Hediye Haftalık İnternet’ paketine giriş yaparak buradan hediye internetinizi alabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra hesabınıza otomatik olarak internet paketi yüklenecektir.

Vodafone hediye internet paketi aktif olduğunda size bir SMS ile bildirim yapılacaktır. Ayrıca ne kadar internet kullandığınız ve bedava internet paketinizden ne kadar internetiniz kaldığınızı Vodafone Yanımda uygulamasından öğrenemiyorsunuz. Bunun için ‘OZET’ yazarak 7000’e SMS göndermeniz gerekiyor. Eğer hediye internet paketiniz biterse mevcut tarifenizde internet paketiniz varsa bu paketi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bu paket de bittiğinde standart internet ücretiyle internetten faydalanmaya devam edebilirsiniz. Hediye 1 ve 2 GB internet paketlerinin kullanım süresi dolduğunda internet paketi yenilenmez veya kullanmadığınız kalan internet devredilemez. 3 gün boyunca bu paketi kullanabilirsiniz bunu da göz önünde bulundurmanızda fayda var. 1 ay boyunca Vodafone Yanımda hediye internet kampanyasından sadece 1 kez faydalanabilirsiniz. Bu nedenle uygulamayı tekrar kaldırıp indirmeniz bir anlam ifade etmeyecektir. Bu şekilde tekrar hediye internet kazanmanız mümkün değildir. Sadece Türkiye’deki kullanıcılar bu hediye internet paketinden yararlanabilir, yurt dışında GPRS üzerinden internet hizmeti ücretlendirilmektedir. 1 GB hediye internet paketiyle birlikte kullanıcıların 3G ve 4,5 G servisi otomatik olarak açılmakta ve paket bitene kadar da kapatılamamaktadır. Uygulamayı akıllı telefonunuza indirip giriş yaparak siz de Vodafone bedava internet paketinden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

vodafone_bedava_internet-02

Vodafone E-Fatura 1 GB internet Kampanyası 2018

Vodafone sunduğu hizmetler dışında doğayı korumak amacıyla e-fatura kampanyasını da devreye sokmuştur. Bu kampanya ile faturalarınız elektronik fatura olarak belirttiğiniz e-posta adresinize gelmektedir. Bunun karşılığında ise 15 gün geçerli olmak üzere 1 GB hediye internet kazanabileceksiniz. İsterseniz SMS isterseniz de e-posta ile kampanyadan yararlanmanız mümkündür. E-Fatura kampanyasından yararlanmak için ‘EFATURA ve E-Posta Adresinizi’ yazarak 7000’e ücretsiz SMS yollayabilirsiniz. SMS ile bu kampanyadan yararlanmak için ise ‘SMSFATURA’ yazarak 7000’e mesaj atabilirsiniz.

Böylelikle hem kâğıt israfının önüne geçerek doğayı korumuş olursunuz, hem de Vodafone’un bedava internet kampanyasından yararlanırsınız. Kampanyadan yararlanabilmek için bireysel faturalı hat sahibi olmanız gerekmektedir. Bir defaya mahsus olmak üzere kampanyaya katılan tüm faturalı hat sahiplerine 15 gün süre ile kullanabilecekleri 1 GB internet hediye edilmektedir. 15 gün sonunda kullanılmayan internet paketi devretmemektedir ve silinmektedir. Bu nedenle 15 gün içerisinde 1 GB hediye internet paketinizi kullanmanız gerekmektedir.

Vodafone 4.5G Bedava internet 2018

Operatörlerin hepsi 4,5G hizmetini aktif etmiş durumdadır. Artık internete daha hızlı bağlanabilecek ve daha kaliteli bir konuşma hizmetinden faydalanılabilecek. Eğer siz de hala 4,5G’ye geçmediyseniz ücretsiz olarak 4,5G’ye geçebilir, daha kaliteli hizmet alırken bedava internet kampanyasından da faydalanabilirsiniz. Ancak şunu da belirtmekte fayda var bu kampanyadan sadece 4,5G teknolojisini destekleyen akıllı telefonlardan faydalanabilmektedir.

Kampanyaya katılmak için yapacağınız tek şey ise Sim Kartınızı değiştirerek yeni uyumlu 4,5G Sim Kartı almanızdır. Bunu yaparsanız otomatik olarak Vodafone’dan bedava 2 GB internet kazanacaksınız. Herhangi bir Vodafone bayisine giderek 4,5G uyumlu Sim Kart almanız mümkündür. Eğer Sim Kartınız zaten 4,5G teknolojisini destekliyorsa 4BUCAKG yazarak 4545’e SMS gönderebilirsiniz. Böylece siz de kampanyadan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

30 gün geçerli olmak üzere 2 GB internetten faydalanabilirsiniz. 30 günün sonunda paketi iptal etmenize gerek kalmadan otomatikman iptal edilecektir. 2 GB bedava internet kampanyasından kalan internetiniz varsa bu bir sonraki aya devir olmayacaktır. Bu nedenle tümünü 30 gün içerisinde kullanmanız gerekmektedir. Paketten sadece 1 defa faydalanabildiğinizi de belirtmekte yarar var.

Vodafone 2GB Bedava internet Kampanyası 2018

Şüphesiz ki müşterilerini memnun etmek için en çok çabalayan ve bunun için de birçok bedava kampanya oluşturan operatör Vodafone’dur. Vodafone bedava internet kampanyası kapsamında en fazla ilgi gören kampanyalardan birisi de Vodafone 2 GB Bedava internet Kampanyasıdır. Bu kampanyadan tüm Vodafone müşterileri faydalanabilmektedir ancak kampanyanın tek şartı daha önce bu kampanyayı yapmamış olmaktır. Yani 2 GB internet kampanyasına katılmamış olan tüm Vodafone müşterileri bu kampanyadan faydalanabilmekte ve bedava 2 GB internetlerini ücretsiz bir şekilde kullanabilmektedir.

Eğer bu paketi daha önce yapmadıysanız bedava internet kampanyasından faydalanabilmek için “ABONE SUPER 2GB” yazarak 3636’ya SMS göndererek ücretsiz bir şekilde paketten faydalanabilirsiniz. Bu paketi kullanırken dikkat etmeniz gereken oldukça önemli bir husus da vardır. Paket ilk ay ücretsizdir ve 30 gün boyunca ücretsiz bir şekilde 2 GB internet paketinizi kullanabilirsiniz. Paketi süresi bitmeden önce mutlaka iptal ettirmelisiniz. Aksi takdirde faturalı veya faturasız hat kullanıcılarından 35 TL kesilerek bir dahaki ay da paket yenilenmektedir. Buna oldukça dikkat etmeniz gerekiyor.

Faturasız hat kullanıyorsanız ve hattınızda 35 TL yoksa ilk yükleme yaptığınızda hattınızdan bu para kesilecek ve paketiniz yenilecektir. TL yüklemezseniz sorun yok yani hattınızda yeterli TL yoksa paket yenilenmeyecektir. Paketi SMS yolu ile iptal etmeniz mümkün değildir. Bu nedenle Vodafone Müşteri Temsilcisini arayarak paketi iptal edebilirsiniz. 542’yi arayarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz ve ardından ‘SUPER 2 GB paketimi iptal etmek istiyorum’ demeniz gerekiyor. Bu şekilde paketinizi kolay bir şekilde iptal edebilirsiniz. Ücretsiz olan kampanyalarımızı yine sitemiz aracılığı ile paylaşmaya devam edeceğiz. Takip etmeye devam edin!

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum