Vodafone Bedava Konuşma Dakikası Paketleri 2016 – 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Teknolojinin ve internet dünyasının hızla yayılması ile birlikte mobil cihazların operatörleri de bu konuda rekabeti hızlandırdılar. İnternet paketleri geliştikçe ve 4.5 G ilerledikçe, satışa sunulan Vodafone paketleri biraz daha farklı olmaya başladı. Daha çok internet paketleri ve bedava konuşma paketleri ön plana çıktığı için, bu yazımızda sizlere Vodafone konuşma paketlerinden bahsedeceğiz. Son dönem genellikle cihaz kampanyaları ile sunulan tarifeler bulunuyor. Ama bu tarifelerde genellikle yüksek ücretler sunulduğu için, uygun fiyatlı paketlerden oluşmuyor. Biz size bu yazımızda, uygun fiyatlı ve bedava konuşması olan paketlerden bahsedeceğiz. İsterseniz öncelikle kategori kategori ilerleyelim.

Faturalı kampanyalarda genellikle uzun vadeli ya da 12 aylık taahhütler kullanılıyor. Bu da sizin için bir sorun değil ise şayet çok ekonomik tarifeler kullanabiliyorsunuz. Bunu sağlar iken, genellikle kişisel bilgileriniz gerekiyor. Ama nedir faturalı tarifeler? Gelin bakalım tek tek arkadaşlar.

  • Faturalı esnek tarifesi. Bu tarifeye katılmanız için, Vodafone iletişim merkezine gitmeniz gerekmektedir. Tarifenin içeriğinde ise 2 GB internet + 500 dk ve 4000 sms bulunmaktadır. 35 TL.
  • Faturalı esnek koruma tarifesi. Bu tarifeye geçmek için müşteri hizmetlerini aramanız ya da bayiye gitmeniz gerekiyor. İçerik olarak ise 2 GB, 500 dk ve 4000 sms bulunuyor. 35 TL.
  • Tablet kampanyalı esnek tarife. Bu tarifede ise tablet kampanyası var ve faturaya ek çıkıyor. 3 GB 500 dk ve 4000 sms oluyor içeriğinde. 45 TL.

Vodafone Bedava Konuşma Dakikası

Faturasız tarifeler ve kampanyalar; Vodafone faturasız dakika paketleri ve konuşma paketleri  için sunulan tarifelere ve paketlere bakarsak, ilk olarak şu tarifeleri görüyoruz;

  • Bittikçe dolan large: 3 GB 750 DK ve 1000 sms dahil. Ücreti ise 32 TL. BDLARGE yazarak 7000’e göndererek tarifeye dahil olabilirsiniz.
  • Bittikçe dolan medium: 2 GB 750 dk ve 1000 sms dahil. Ücreti ise 27 TL. Katılmak için ise BDMEDIUM yazarak 7000’e sms atabilirsiniz.
  • Faturasız esnek maksi: 3 GB 750 DK ve 1000 sms dahil. Ücreti ise 32 TL. katılmak için ise Esnek MAKSI yazıp 7000’e mesaj atabilirsiniz.
  • Faturasız esnek midi: Çok kullanılan paketlerden birisidir. Dahil olmak için Esnek MIDI yazarak 7000e mesaj atabilirsiniz ücretsiz olarak. 2 GB 750 DK ve 5000 sms bulunan bu paket, oldukça çok tercih ediliyor.

Sürekli yenilenen, sürekli ön plana çıkarılan bu paketler ile Vodafone ücretsiz dakika paketlerine kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Bu paketler ile hem rahat bir konuşma yapabiliyorsunuz, hem de iletişim konusunda fazla düşünceli olmuyorsunuz. Özgürce iletişim kurmak sizi çok mutlu edecek bu paketler ile. Tek yapmanız gereken birkaç tıklama ile ön plana çıkardığımız bu güzel çözümleri incelemeniz olacak değerli arkadaşlar. Ayrıca en popüler konularımızdan bir tanesi olan Vodafone bedava internet konusuna da bakabilirsiniz. Zira bu kampanyalardan daha cazip olanlarını orada bulabilirsiniz. Diğer sms kampanyaları içinde yine sitemizde arama yaparak en güncel ve sağlam paketlere, hediyelere, kampanyalara ulaşabilirsiniz.

Vodafone Bedava konuşma dakikası nasıl yapılır?

Vodafone ile Ekonomi Dönemi

Oldukça uygun tarifeler ve fırsatlar sunan Vodafone, özellikle freezone servisi ile gençlere yoğun bir şekilde hitap ediyor. Bu hitabet ile birlikte büyük fırsatlar ve kampanyalar oluşturuyor. Sizler de 18 ile 26 yaş arasında iseniz, hemen Vodafone freezone üyelik işleminizi halletmelisiniz. Bu sayede ücretsiz sinema biletlerinden tutun da ekonomik paketlere kadar pek çok tarifeye dahil olabilirsiniz. Freezone’a kayıt olmak için, “FREEZONE” yaz ve “1525” numarasına ücretsiz olarak mesaj gönder. Ardından hemen detaylı bilgi için bir dönüş mesajı olacak. Sonrasında ise keyifli bir şekilde gençlik dünyasına adım atabilir ve bu güzel dünyada sen de en güzel detaylara sahip olabilirsin.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum