Vodafone Bitmeyen Bedava İnternet Paketleri – Dolan

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Vodafone Bitmeyen Bedava İnternet Paketleri – Dolan

İletişim alanındaki başarıları ve gelişmeleri il Türkiye genelinde birçok mobil hat kullanıcısının ilgi odağı olmayı başaran dev operatör firması birçok kişinin operatör seçiminde ilk tercihlerinden biri olmayı başarıyor. GSM sektörünün en önemli isimlerinden biri olmayı başaran operatör firması dünya genelinde de faaliyet gösteren en çok mobil kullanıcı sayısına sahip şirketlerden biri olmayı başarıyor.

Bu denli büyük bir şirket olmasında yaptığı başarılı atılımlar, Vodafone bedava internet paketi için iletişim ve teknoloji alanında ki yatırımlarına borçlu gibi gözüküyor.

Aynı zamanda müşterilerine gösterdiği yoğun ilgi sayesinde de marka değerini arttıran ve zirveye emin adımlar ile ilerleyen GSM firması, daha uzun süre bu sektörde başarılı faaliyetlerine devam edeceğini gözler önüne seriyor.

  • Bittikçe Dolan kampanyası ile müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen GSM şirketi, onlara tarifelerindeki dakika, SMS ve internet kullanım hakları bittiğinde tekrar doldurma imkânı sunuyor.
  • Bu fırsat ile aboneler artık kendilerini kısıtlamak zorunda kalmadan tarifelerini kullanmanın tadını çıkartabilecekler.
  • Bu tekliften hemen faydalanmaya başlayarak sizde daha kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Vodafone Bitmeyen İnternet Katılım

Size en yakın Vodafone cep merkezini ziyaret ederek, çağrı merkezine telefon edip katılım talebinden bulunarak ya da belirtilen anahtar kodları 7000’e ücretsiz kısa mesaj atarak katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Son 30 gün içerisinde numara taşıma yolu ile gelen tüm bireysel aboneler katılım sağlayabilir.

Nasıl İptal Edebilirim?

Online Self Servis’e kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaparak bedava internet paketi nizi iptal edebilirsiniz. Yanımda uygulamasından ya da müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek de iptal etmeniz mümkündür.

Paketlerin İçeriği Neler Var?

Small

23 TL karşılığında her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 2 GB’ye sahip olabilirsiniz.

Medium

Her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 3 GB internet paketini 27 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Large

32 TL ödeyerek her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 4 GB internet kullanım hakkına sahip olabilirsiniz.

Esaslar
Yanımda uygulamasını ziyaret ederek ya da 7000’e “OZET ” yazıp yollayarak kalan kullanım bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.
1 ay boyunca kullanmadığınız dakika, SMS ve internet hakları gelecek aylara devredilmez.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum