Vodafone Bittikçe Dolan Small, Medium, Large Paket Kampanyaları 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Vodafone Bittikçe Dolan Small, Medium, Large Paket Kampanyaları 2017

Ülkemizin en güçlü GSM opertörlerinden olan Vodafone, sunmuş olduğu avantajlar ile pek çok kişinin beğenisini kazanıyor. Gerek internet paketleri gerek konuşma ve sms paketleri ile uygun fiyat garantisini bir araya getiren Vodafone tarafından hazırlanan kampanyalarda en az paket içerikleri kadar dikkat çekiyor. 2017 yılına girmeye az bir zaman kala bu yılı dolu dolu geçirmek ve iletişim sorunu yaşamak istemeyenler için hazırlanan bittikçe dolan paket kampanyası ile Vodafone yine adından söz ettirmeye devam ediyor. Bu kampanyaya göre Vodafone kullanıcısı olan kişiler biten paketleri için günlerinin dolmasını beklemeden dönem içerisinde de yenileyebilecekler. Nasıl  katılırım sorusunun cevabını aşağıda vereceğiz.

Vodafone Bittikçe Dolan Small Paket Kampanyası 2017

Vodafone firmasının en minik paketi olan bittikçe dolan small paket kampanyasında her yöne 500 DK, 1000 SMS ve 1 GB internet bulunuyor. Bu paketi 22 TL’ye hattınıza tanımlayabiliyorsunuz. Ancak dönem içerisinde hattınızdaki kullanım hakları bittiğinde ihtiyacınıza göre dakika, sms ya da internet yüklemesi yapabiliyorsunuz. Sadece sms ihtiyacınız varsa 10 TL’ye paketinizdeki 1000 her yöne smsi yenileyebiliyorsunuz. Aynı şekilde dakikalarınızı ve internetinizi de ayrı ayrı 10 TL yükleyerek yenileyebiliyorsunuz. Ancak ben bütün paketi yenilemek istiyorum derseniz 15 TL karşılığında hem sms hem dakika hem de interneti yenileyebiliyorsunuz.

Vodafone bittikçe dolan small paket kampanyasından yararlanmak için hattınızdaki tarifenin ‘’Bittikçe Dolan Small Paket’’ olması gerekiyor ve bu paketten yararlanmak için hattınızın faturasız olması da şartlar arasında bulunuyor. Eğer bu tarifeye dahilseniz ve paketinizi dönem içerisinde yenilemeyi düşünüyorsanız:

 • Sadece dakika yenilemek için

DOLDUR 500DK yazıp 7000’e

 • Sadece interneti yenilemek için

DOLDUR 1GB yazıp 7000’e

 • Sadece sms yenilemek için

DOLDUR 1000SMS yazıp 7000’e

 • Bütün paket içeriklerini yenilemek içinse

DOLDUR BITTIKCEDOLAN1GB yazıp 7000’e gönderebilirsiniz.

Vodafone Bittikçe Dolan Medium Paket

Vodafone bittikçe dolan medium paket kampanyası, small paketten daha fazla kullanım hakkı sunuyor. Her yöne 750 DK, 1000 SMS ve 2 GB internet paketi sunan bu tarife 27 TL’ye hattınıza tanımlanabiliyor. Henüz paket sürenizin dolmasına günler varken sms, dakika ya da internet hakkınız bitmiş ise bu tarife sayesinde yükleme yapabiliyorsunuz. Eğer sms paketiniz bitmiş ise 10 TL’ye, dakika paketiniz bitmişse 10 TL’ye, internet paketiniz bitmişse 10 TL’ye yenileyebiliyorsunuz. Hem sms hem internet hem de dakikalarınızı tek seferde yüklemek isterseniz bütün paketinizi ise 15 TLye yenileyebiliyorsunuz.

Vodafone bittikçe dolan medium paket kampanyasından yararlanmak istiyorsanız ‘’Bittikçe Dolan Medium Paket’’ kampanyasının hattınızda tanımlı olması gerekiyor. Bu paketten yararlanmak için aynı zamanda faturasız bir hatta sahip olmanızda istenen şartlardan biri oluyor. Bedava internet konusuna gözattıktan sonra tatmin olmazsanız sizde Vodafone kullanıcısı ve faturasız hat sahibi iseniz ve hattınızda bittikçe dolan medium paketi varsa dönem içerisinde dolan paketinizi şu şekilde yenileyebilirsiniz:

 • Sadece dakika yenilemek için

DOLDUR 750DK yazıp 7000’e

 • Sadece interneti yenilemek için

DOLDUR 2GB yazıp 7000’e

 • Sadece sms yenilemek için

DOLDUR 1000SMS yazıp 7000’e

 • Bütün paket içeriklerini yenilemek içinse

DOLDUR BITTIKCEDOLAN2GB yazıp 7000’e gönderebilirsiniz.

Vodafone Bittikçe Dolan Large Paketi

Vodafone bittikçe dolan large paket, small ve medium paketlere göre daha fazla internet sunması ile dikkat çekiyor. Bu paketin içeriğinde her yöne 750 DK, 1000 SMS ve 3 GB internet bulunuyor. 32 TL’ye hattınıza tanımlanabilen bu paket içeriği dönem içerisinde kullanıma bağlı olarak sms, dakika ya da internet hakkınız bitmişse bittikçe dolan paket kampanyasından yararlanarak yeniden dolum yapabiliyorsunuz. Hattınızda sms içeriğiniz bitmiş ise 10 TL’ye, internet paketiniz bitmişse 10 TL’ye ve dakika paketiniz bitmişse 10 TL’ye yenileme yapabiliyorsunuz. Eğer bütün paketi tek seferde yenilemek istiyorsanız hem internet hem dakika hem de smsi 15 TL’ye doldurabiliyorsunuz.

Vodafone bittikçe dolan large paket kampanyası 2017 içeriğinden yararlanmak için ‘’Bittikçe Dolan Large Paket’’ kampanyasının hattınıza tanımlanmış olması gerekiyor. Vodafone bittikçe dolan kampanyası sadece faturasız hat sahipleri tarafından kullanılabiliyor. Bu tarife nasıl yapılır diye merak edenler ise şu yolları deneyebilirler:

 • Sadece dakika için

DOLDUR 750DK yazıp 7000’e

 • Sadece interneti yenilemek için

DOLDUR 3GB yazıp 7000’e

 • Sadece sms yenilemek için

DOLDUR 1000SMS yazıp 7000’e

 • Bütün paket içeriklerini yenilemek içinse

DOLDUR BITTIKCEDOLAN3GB yazıp 7000’e gönderebilirsiniz.

Hattınıza her 30 TL ve üzeri yüklemenizde ise tarifenize ek olarak 1GB bedava internet kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Bunların haricinde çok popüler olarak bilinen kampanyalardan birisi olan Vodafone 2gb internet konusuna gözatabilirsin. Bizi takip etmeye devam edin.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum