Vodafone Cebine Göre SMS Kampanyası

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Vodafone Cebine Göre SMS Kampanyası

Vodafone, müşterilerine cebine göre sms kampanyaları ve cebine göre sms tarifeleri düzenlemektedir. Bu kapsamda keyfinizce mesajlaşmak istiyor ve parmak kaslarınıza güveniyorsanız işte Vodafone cebine göre sms kampanyaları tam size göre.

Cebine Göre SMS Paketleri Nelerdir?

Bu kampanya dahilinde iki paket sunulmaktadır. Bunlar 100 SMS paketi ve 11000 SMS paketidir.

100 SMS paketi; her yöne 100 sms içermektedir. Aylık olarak belirlenen fiyatı 5 TL’dir. Paketi satın almak isteyenler için SMS kodu ‘’100SMS’’ dir.

11000 SMS paketi; Bu paket içerisinde Vodafone’lular ile 10000 SMS diğer yönler için de 1000 SMS bulunmaktadır. Paket aylık fiyatı 12 TL’dir. Paket satın alma işlemi için SMS kodu ‘’11000SMS’’ dir.

Nasıl Satın Alınır?

Satın almak için belirtilen SMS kodlarını 7000’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Bunun dışında, Size en yakın olan bir Vodafone Cep Merkezine uğrayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Online Self Servis uygulaması üzerinden ‘’ Mesaj Paketleri’’ bölümünden tarife değişikliği yapabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak paket satın almak istiyorsanız, Vodafone hat üzerinden 542, diğer operatöre ait hatlar ve sabit hatlardan 0542 542 00 00 numaralı telefonu aramanız gerekmektedir.

Paket İptali Nasıl Yapılır?

Abone tarafından talep edilmesi durumunda paket iptali gerçekleştirilebilir. 100 SMS paketini iptal etmek isteyen aboneler, IPTAL 100SMS yazarak 7000’e kısa mesaj atabilirler. 11000 SMS paketi iptali için ise “IPTAL 11000SMS” yazılarak 7000’e kısa mesaj yollanmalıdır.

Paket Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

Paketler için bakiye sorgulaması yapmak isteyenler sahip oldukları pakete göre, BAKIYE 100SMS ya da BAKIYE 11000SMS yazıp 7000’e SMS gönderip kalan bakiyelerini öğrenebilirler.

Vodafone Cebine Göre SMS Kampanyası Hakkında

SMS paketleri aylıktır ve paket içeriği 1 ay geçerlidir. Bu kampanyadan mevcut ve yeni olan Tüm Vodafone aboneleri yararlanabilir. SMS paketi her ayın sonunda periyodik olarak, abonenin hesabında yeterli TL’ si olması durumunda yenilenir. 100 SMS paketi ve 11000 SMS paketi sahibi olan aboneler diğer aylık SMS paketlerinden faydalanamazlar. Faydalanmaları için iptal işlemi yapmaları ve dönem sonuna kadar beklemelidirler. Eğer SMS paketi sahibi değilseniz paketini satın aldığınız anda paket devreye girecektir. Bireysel hat kullanan müşteriler en fazla 3 hat için SMS paketi alımı yapabilecektir. Şebeke içi geçiş işlemi yapan ya da iptal, dondurma, devir, başka bir operatöre geçme ve numara taşıma gibi işlem yapanların paketlerinde kalan SMS hakları silinmektedir.

Vodafone bedava SMS konusunda bahsettiğimiz kampanyaları da dikkate alırsanız avantajlı çıkarsınız. Bizi takip etmeyi unutmayın.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum