Vodafone Cep Cüzdan Nedir?

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Vodafone Cep Cüzdan Nedir?

Dünya genelinde birçok mobil hat kullanıcısına sahip olan ve Türkiye genelinde de GSM alanındaki en önemli ve en büyük şirketlerden biri olan Vodafone gerek fırsatlar ile dolu tarifeleri gerek kapsama alanı ve çekim kalitesi ile gerekse de mobil kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırmak ve vakit kazançlarını maksimum seviyeye çekmek için yaptığı uygulamalar ve kolaylıkları ile hem müşterilerine verdiği önemi gözler önüne seriyor hem de müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırıp onların yüzünü güldürüyor.  Bu sayede ise hem her geçen gün GSM sektöründe liderliğini ilerleyen hem de marka değerini arttırmaya devam eden telekomünikasyon şirketi daha uzun yıllar bu sektörün mihenk taşlarından olacağını herkese gösteriyor.

Aynı zamanda benimsediği inovasyon kültürü sayesinde müşterilerine her zaman en güncel ve en kaliteli hizmeti sunmaya misyon haline getiren dev operatör firması bu benimsediği Vodafone bedava internet amacı sayesinde marka değerini arttırarak sadece para kazanma amacı gütmediğini gözler önüne seriyor.

Bu sıralar ise Cep Cüzdan uygulaması gündeme gelen ve birçok kişinin ilgisini çeken GSM firması, bu hamlesi ile mobilden finansal kaynakların kullanımını herkesin kullanabilmesine ve halk genelinde erişebilir olmasına imkân sağlamak amacı ile akıllı telefonlara getirdi. Bu uygulama ile mobil kullanıcılar zamandan tasarruf ederek herhangi bir zahmet olmaksınız finansal işlemlerini halledebilmelerine olanak sağlıyor. Sizde zamanınızı daha verimli şekilde kullanmak istiyor iseniz hemen bu uygulamayı kullanmaya başlayın.

Nasıl Kullanmaya Başlayabilirim?

Android telefonlar için Play Store’dan, İos işletim sisteminde telefon için de App Store’dan Cep Cüzdan’ı indirdikten sonra cep nakit kartlarını tanımlatmaları ve bu adımları gerçekleştirdikten sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Cep Cüzdan’da Neler Yapabilirim?

Türkiye genelinde 20’inin üzerinde Multinet ile anlaşmalı restoranlarda kullanabilirsiniz. Herhangi bir bankaya ait kredi kartınızı tanımlatarak ödemelerinizi onun ile gerçekleştirebilirsiniz.
QR kod kullanarak temassız ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sadece fatura numarası kullanılarak 100’ün üzerinden kurumda fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. PTT’lerden aldığınız HGS’lerinize para yükleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylar

Bu hizmetten faydalanmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez.
Şifrenizi unuttuğunuz takdir şifremi unuttum seçeneğine tıkladıktan sonra gerekli adımları gerçekleştirerek yeni bir şifre oluşturabilirsiniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum