Vodafone Cep Kurtaran Nedir

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Vodafone Cep Kurtaran Nedir

Vodafone hizmetleri içerisinde artık cep kurtaran paketi yer alıyor. İster cihazınızla ilgili bir sorun yaşamış olun, ister telefonunuz kırılsın ya da teknik bir sorunla karşılaşın. Vodafone tarafından önünüze sunulacak cazip hizmetler sayesinde artık tüm bunlara dert etmemeye başlamış olacaksınız. Cep kurtaran tam olarak ne olduğunu bilmeyen kişiler için vodafone cep kurtaran, cihazınızla ilgili hem iç hem dış arıza ya da teknik sorunlarınızda yardımınıza anında koşacak olan hizmet paketi olarak karşımıza çıkıyor. Bundan böyle cihazınızla ilgili ne sorun yaşarsanız yaşayın artık kısa süre zarfında en çok tercih edilen operatör şirketi Vodafone aracılığı ile giderme şansına sahip olacaksınız. Bundan böyle cihazınızla ilgili yaşayacağınız problemlere tek noktadan çözüm sağlayan hizmet paketinden artık sizlerde gönül rahatlığı ile yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Cep Kurtaran Neleri Kapsıyor?

Bu hizmetten yararlanan kullanıcılar aşağıda belirtmiş olduğumuz durumlarla karşı karşıya kaldığı andan itibaren hizmet paketinden yararlanarak zararlarını en kısa süre zarfında sorun yaşamadan kapatma şansına sahip olacak.

  • Telefonunuz kırıldıysa,
  • Sıvı teması durumu söz konusu olduysa
  • Elektrik arızaları ile karşılaşırsanız
  • Hırsızlık vakalarında
  • Ücretsiz şekilde cihaz kurulum ve ayar desteği sırasında
  • Çağrı merkezi hizmetlerinden yararlanacağınız sırasında

Tüm bu saymış olduğumuz aşamalardan birisini tercih etmek istediğiniz an cep kurtaran hizmet paketine başvurmanız yeterli olacaktır. Yararlanacağınız bu paket sonrasında ise ödemek zorunda kalacağınız yüksek maliyetli durumlardan da en iyi şekilde kurtulmaya başlayacak ve daha rahat bir yaşam sürmüş olacaksınız. Fakat bu tür hizmet paketlerinden yararlanmayı düşünen kişilerde doğal olarak ne kadar fiyat ödeyeceklerini öğrenmek istiyor. Buna göre fiyat, tavsiye edilen son kullanıcı bedelinin yalnızca %10 ve taksitli ödemeler de ise 9 taksit seçeneği devre de olacaktır. Üstelik geçerlilik süresinin tam tamına 12 y olduğunu söylemek gerekir. Vodafone mağazalarından alınan son 15 günlük akıllı telefon ve tabletlerde geçerli olduğunu söyleyebiliriz.

Cep Kurtaran Hizmeti

Bu paketten yararlanacak olan kişiler hediye olarak yalnızca 1.derece de ki yakınlarına takdim edebileceğinin altını da yararlanacak olan kişilere söylemek isteriz. Ayrıca Vodafone bedava internet konusu da ilginizi çekebilir, bakınmanızı tavsiye ederiz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum