Vodafone Devreden Akıl Küpü Tarifeler 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Vodafone Devreden Akıl Küpü Tarifeler 2017

Vodafone 2017 yılına da bol avantajlarla kapısını aralıyor. Kullanıcılarına her türlü fırsat sunan vodafone 2017 yılında da paketlerine ve tarifelerine hız kesmeden devam ediyor. Her yıl çeşitlenen kampanyalarıyla kullanıcılarına yönelik fırsat sunan Vodafone, kullanıcılarının yaş aralığına göre de kampanyalar sunmaktadır. Gençlik bir kere yaşanır özgürce yaşa sloganıyla gençlere yönelik her türlü eğlence çeşitlerinde bir adım önde başlama imkanı sunuyor. Önümüzdeki yıl içinde de bunlara devam edecek olan Vodafone daha çok akıl küpü kampanyasıyla dikkat çekecek gibi görünüyor.

Özellikle faturalı hat kullanıcılarının ortak sorunu belki de fatura aşım sorunudur. Faturalı hat kullanıcıları kampanya veya tarifeleri ne olursa olsun faturayı aştım mı acaba ne kadarlık bir ödemem olacak düşüncesiyle korku yaşamaktadır. Sürekli kullanıcı ihtiyaçlarına göre tarife oluşturan Vodafone, fatura aşım sorunu için çözüm yolunu akıl küpü tarifeyle bulmuştur. Vodafone akıl küpü kampanyasında biz kullanıcıları neler bekliyor? 2017 yılında Vodafone kullanıcısı olmak yine ayrıcalık olacak mı? Kafanızda oluşan bu sorulara makalemizin devamında cevap bulacaksınız.

Vodafone Akıl Küpü Tarifesi ile Kullanıcıları Neler Bekliyor?

Akıl küpü tarifesi sadece bireysel kullanıcılar için değil kamu kullanıcılarına özel akıl küpü tarifesi, büyüklere özel ikinci bahar teklifleriyle de dikkat çekiyor.

Akıl Küpü Tarifesi Özellikleri:

Akıl küpü kapsamında bir tarifeniz varsa akıllı devretme özelliğine sahipsiniz demektir. Yani fatura dönemi sonuna kadar faturanızda mevcut olarak tanımlı olan dakika, sms veya internet kullanımlarınızdan tamamını kullanmamışsanız bir sonraki aya devri mümkün olmaktadır. Devreden paket özelliği ile fatura sonuna kadar kullanmadığınız haklarınız ziyan olmadan bir sonraki aya devrederek kullanmanıza imkan saplanıyor.

Akıllı durma özelliği ile akıl küpü tarifenizde kullanım limitine ulaştığınız zaman faturanızın devam ederek size yüksek meblağlarda fatura gelmesine engel olur. Faturanız durur ve siz istemediğiniz sürece faturanız tutarını asla aşmaz. Böylece tarifeleri doyasıya kullanmış paket bitiminde bir sorun yaşamadan faturanızı durdurma imkanına sahip olacaksınız.

Akıl küpü tarifesi aldınız diyelim. Belirli bir paket belirleyip kullanmaya başladınız fakat gün geçtikçe belirlediğiniz paket size yetmemeye ya da fazla gelmeye başladı. Boş yere fatura ödemek istemezseniz ya da yeni bir paket alarak kullanımınızı genişletmek isterseniz akıl küpü tarifeler kapsamında paketinizi değiştirme imkanına sahipsiniz. Sözleşmenizde herhangi bir değişiklik sağlamadan herhangi bir ceza ödemeden paketinizi değiştirebilme imkanına sahipsiniz.

Akıllı tarifeler için paket ücretleri, kullanım tutarları hakkında detaylı bilgi almak için vodafone.com adresine girerek daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Ayrıca vodafone iletişim merkezine giderek ya da müşteri hizmetlerini arayarak sormak istediğiniz sorulara cevap bulabilirsiniz.

Akıl küpü tarifeleri sadece bu kapsamda kalmaz akıllı telefon teklifleriyle de dikkat çekmektedir. Faturanıza ek alacağınız telefon ile birlikte yeni yılı yeni telefonunuzla karşılayıp hem de akıl küpü tarifesini ayrıcalıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Akıllı tarife kullanıcıları sözleşmeleri bitmesine 2 ay kala yeni bir sözleşme yapabilir sonraki tarifeleri kendileri belirleyebilmektedir. Akıl küpü tarifenizi esnetmek istemiyorsunuz ama fatura bitimine kadar paketiniz yetersiz kalıyorsa ek olarak paket satın alabilirsiniz. Ek olarak aldığınız paketler tutar olarak farklılık göstermektedir. Paket ücretlerini internet sitesinden veya size en yakın müşteri temsilcisinden öğrenebilirsiniz.

Aralık ayında kamu tarifesine gelen herkese ilk 6 ay boyunca her ay kullanımlarında 1 GB Vodafone bedava internet sunmaktadır. Kamu tarifelerine özel teklifler mevcuttur. Kamu tarifelerine gelen kullanıcılar EK 1 GB yazarak 3636’ya göndermesi bu bedava internet paketini kullanmaya başlamak için yeterlidir. Böylece kamu kullanıcıları 4.5G’yi doya doya kullanma fırsatına erişeceklerdir. Akıl küpü kamu tarifelerinde size özel fırsatlar da dönem dönem oluşmaktadır. Siz de kamu tarifelerinde size özel teklifleri merak ediyorsanız Avantaj cepte uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Avantaj yazarak 6666’ya göndermeniz haberdar olmanız için yeterli olacaktır. Kamudaki gündem haberlerinden haberdar olmak isterseniz de Abone yazarak 1414’e yollayabilirsiniz.

Vodafone kampanyaları sürekli olarak değişim gösterirken size özel teklifleriyle de her geçen gün kullanıcı sayısını artırmayı hedeflemektedir. Operatör farklılıklarına rağmen hizmetinde sınır kesmeden devam eden, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan ve hizmette sınır tanımayan bir kapsamda çalışmalarına devam etmektedir.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum