Vodafone Esnaf Paketleri, Tarifeleri ve Kampanyaları

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Vodafone Esnaf Paketleri, Tarifeleri ve Kampanyaları

2017 yılının gelmesi ile birlikte hemen hemen her firma yeni konuşma, dakika ve sms kampanyalarını yeni fiyatları ile birlikte kamuoyuna duyurdu. Her firma da olduğu gibi Vodafone’da da esnaflara, memurlara, işçilere, öğrencilere, öğretmenlere özel kampanyalar mevcut. Bu yazımızda sizler için Vodafone esnaf paketlerini, avantajlarını, tarifelerini derlemeye çalıştık. Vodafone yeni kampanyalarını takip etmek için sitemizde ki güncel yüklemeleri takip edebilirsiniz.

Vodafone Esnaf Paketi

Vodafone esnaf tarifeleri son derece uygun fiyatlar ve avantajlar sunuyor. Vodafone’nin esnaflara özel pek çok paketi mevcut. Vodafone abonelerini ve sektörlerini biliyor, ihtiyaçlarına uygun en kaliteli hizmeti sunuyor…

İnternetli Esnaf Paketleri

Vodafone esnaf paketlerinden ilki internetli esnaf paketleri kampanyasıdır. Bu kampanya da her ihtiyaca uygun fiyat ve hizmet seçeneği mevcuttur. İnternetli esnaf paketlerinde aylık ve 1 yıllık taahhütlü aboneliklerinizde farklı ücretler uygulanmaktadır. Paketlerin tamamında konuşma, sms ve internet hakkı mevcuttur.

İnternetli Esnaf Small Paketi

İnternetli esnaf small paketi bu kampanya dâhilinde ne uygun esnaf paketidir. Her yöne 1000 dakika, 1000 sms ve 1 GB internet 12 ay taahhüdünüze yalnızca 29 TL, aylık olarak paketi satın almak istemeniz durumunda ise 39 TL’dir.

İnternetli Esnaf Medium Paketi

İnternetli Esnaf Medium paketinde 2 GB internet, her yüne 2000 dakika konuşma ve her yöne 2000 sms bulunmaktadır. Bu paketin fiyatı 12 ay taahhüdünüze 44 Türk Lirası, aylık abonelikte ise 59 Türk Lirasıdır.

İnternetli Esnaf Large Paketi

İnternetli Esnaf Large paketinde 3 GB internet, her yöne 3000 dakika ve her yöne 3000 sms bulunmaktadır. Bu paketti satın almak isteyen müşterilerin aylık aboneliklerde 79 Türk Lirası yıllık aboneliklerde ise 59 Türk Lirası ödemeleri gerekmektedir.

Konuşan Esnaf Tarifeleri

Konuşan Esnaf Small Paketi

Bu pakette her yöne 1500 dakika, Vodafone abone işletmeler ile sınırsız konuşma hakkı bulunmaktadır. Yıllık ve aylık abonelikleriniz için farklı fiyat tarifeleri uygulanmakta olup 12 aylık taahhüt vermeniz durumunda ücret 29 TL aylık olarak bu paketi satın almanız durumunda ücretlendirme 39 TL üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Konuşan Esnaf Medium Paketi

Bu pakette her yöne 3000 dakika, Vodafone abonesi işletmeler ile sınırsız olarak konuşma hakkı bulunmaktadır.  Kampanyaya aylık ve yıllık olarak aboneliklerde farklı fiyat tarifesi uygulanmaktadır. Aylık aboneliklerinizde kampanya fiyatı 59 TL olup yıllık aboneliklerinizde kampanya fiyatı 44 Türk Lirasına düşmektedir.

Konuşan Esnaf Large Paketi

Bu pakette her yöne 4500 dakika ve Vodafoneli işletmeler ile sınırsız konuşma hakkı bulunmaktadır. Konuşan esnaf paketlerinin diğerlerinde de olduğu gibi bu pakette de yıllık ve aylık aboneliklerde farklı fiyatlandırma mevcuttur. Aylık aboneliklerde fiyat 79 TL olup yıllık aboneliklerde fiyat 59 TL ye düşmektedir.

Vodafone esnaf paketlerinden anında haberdar olabilmek için sitemizi takipte kalın… Ayrıca Vodafone bedava internet konusuna bakınmanız sizin faydanıza olacaktır. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum