Vodafone Esnek Youtube – izlesene Paketi

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Vodafone Esnek Youtube – izlesene Paketi

Gençler videolardan geri kalmasın diye Vodafone Freezone çok güzel bir paket çıkarttı. Gençlerin ortasına bomba gibi düşen bu paket Vodafone Esnek Youtube – İzlesene Paketi. Bildiğiniz gibi günümüz çağı telefon çağı. Herkesin elinde bir tane akıllı telefon var. Akıllı telefonların en çok ihtiyaç duyduğu materyal hiç şüphesiz internet. Peki bu internet ihtiyacında gençler yapacak? Onların tek eğlencelerinin telefon olduğunu bilen Vodafone Freezone onlara karşı hiçbir zaman internetten esirgemedi. Her alanda diledikleri gibi kullanabilecekleri internet paketleriyle Vodafone gençlerin ağzında internetim bitti cümlesini bitirdi.

Gençlerin aslında Vodafone bedava internet ihtiyaç duymaları çok normal. Tüm dünya küçücük bir bilgisayara sığdırılmışken onlar bu sonsuz dünyayı doruklarda yaşamak isteyecekler. Bunun farkında olan Vodafone Freezone Youtube ve izlesene uygulamaları ve siteleri yönünde kullanabilecekleri oldukça elverişli bir paket sundu gençlere. Küçücük internet paketleriyle video izlenir mi? Sorusuna yanıt olarak Vodafone bırak video izlerken kotan video paketinden eksilsin diyerek gençlerin Youtube ve İzlesene videolarından hiç kopmamalarını sağlıyor. Gençler bu habere çok sevinecek. Diğer yönlere kullandıkları internet paketlerinin üzerine sadece video izlerken kotası eksilen bir paket daha! Ne sosyal medyadan ne de Youtube veya izlesene’den geri kalmayacakları muhakkak.

Youtube Video Paket İçeriğinde Ne Var?

Dediğimiz gibi internette dolaşırken ayrı video izlerken ayrı kotadan eksilecek mgb’ların! Bu sayede hem sitelerden hem de Youtube-izlesene videolarını rahatça izleyeceksin. Vodafone Youtube paketiyle hiçbir kanaldan geride kalmayacaksın. Ve Vodafone İzlesene paketiyle de milyonlarca videoya rahat rahat tek tıkla ulaşacaksın. Şimdi bu sabırsız internet kurdu gençler için Vodafone Esnek Youtube – İzlesene Paketini anlatalım.

Paketi internet paketiniz olsun olmasın aldığınız andan itibaren mobil verinizle giriş yaptığınız Youtube ve izlesene uygulama veya sitelerinde harcanan kullanım hakları sadece video paketinize yansıyacak. Bu sayede videolardan geri kalmayacak daha çok internetin ve videonun keyfini çıkaracaksınız. Paket içeriklerinin devamlı kullandığınız Vodafone Freezone tarifesine bağlı olarak değişen iki çeşidi var. Bu çeşitlerden birinin ücreti 7 TL diğer ise 9 TL.

Eğer Yeni Esnek 1GB, Yeni Esnek 2GB, Esnek 1GB, Esnek 2GB, Esnek, Yeni Esnek, Esnek Mega Üçlü, Esnek Süper, Esnek Fırsat 2GB tarifelerinden her hangi birine tabiysen 7 TL vererek Youtube ve İzlesene videolarının keyfini sonuna kadar çıkarabilirsin. Bu pakete sahip olmak için ABONE ESNEK VIDEO yaz 3636’ya gönder. Eğer esnek tarfilerden değilsen ve faturasızsan 9 TL vererek videolara doyabilirsin. Katılmak için ABONE VIDEO yaz 7000’e gönder.

 

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum