Vodafone Facebook ve Twitter Paketi

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Vodafone Facebook ve Twitter Paketi

Sizlere bugün Vodafone Facebook ve Twitter Paketini tanıtacağız.  Sosyal medya hayatımıza girdiğinden beri dur durak bilmeyen internet paketleri alımlarına başladık. Veya paket aşımlarından kaynaklı olarak şişkin faturalara bakarak canımızı sıkmaya başladık. Günümüzün gereği olarak sosyal medya kullanıyoruz. Ancak sosyal medya için kullanım haklarımızın bu kadar hızlı bir şekilde tükenmesi oldukça üzücü.

Vodafone Freezone ailesi daima müşterisinin yanında duran bir firma. Bunun yanında sunduğu hizmet kalitesinin çıtasını daima yukarıya taşıyarak müşterilerinin memnuniyetini korumayı iyi biliyor.  Müşterilerinin çektiği sıkıntıları anlıyor olması Vodafone Freezone hizmetlerinin diğer operatörlere göre açık ara farkla başarılı olmasının diğer bir nedeni. Müşterilerinin sosyal medya paketi kullanırken harcadıkları paraları azaltmak isteyen Vodafone Freezone düğmeye bastı. Sosyal medyaya yönelik tarife ve paketleri sunarak müşterisine verdiği değeri bir daha gösterdi. Bu sayede Vodafone Freezone kullanıcıları sosyal medyaya girmekten korkmuyorlar.

Operatör şirketleri arasında emin olun sizin istek ve arzularınıza tam cevap verecek şirket Vodafone. Bir de telefonunuzla aşırı haşır neşir bir gençseniz fırsatlar dolu Vodafone Freezone dünyası tam size göre. Vodafone Freezone müşterisi olmanın ayrıcalıkları sadece telefonunuzda olmayacak çoğu zaman telefonunuzdan taşıp hayatınıza kadar girecekler. Çeşitli kurumlarla yaptığı anlaşmalar sayesinde Vodafone, müşterilerine Vodafone Freezone müşterisi olmalarından dolayı çeşitli firmalarda hediyeler ve indirimler sağlıyor. Şimdi sizlere sosyal medyada gönlünüzce dolaşmanızı sağlayacak olan Vodafone Facebook ve Twitter Paketini anlatalım.

Vodafone Sosyal Medya Paketi

Vodafone Freezone ayrıcalıklar dünyasına girdikten sonra gençliğinizin tadını çıkaracaksınız. Sonu olmayan sosyal medyada gönlünüzce dolaşıp, arkadaşlarınızdan hiç kopmayacaksınız. Biri fotoğraf eklediğinde ilk siz görüp ilk like butonuna siz basacaksınız. Bunların hepsi Vodafone Freezone ayrıcalıkları. Vodafone Freezone müşterilerine sunulan Facebook ve Twitter paketi oldukça kullanışlı.

Genellikle Vodafone Freezone paketlerinin arasında faturalı ve faturasız hatlara istinaden fiyat farkı bulunur. Ancak bu pakette faturalı olan da olmayan da eşit ücret ödüyor.  Paket içeriğinde size 350 MB Facebook ve Twitter yönünde kullanabileceğiniz internet hakkı veriliyor. Buna ilave olarak internetinize 20 MB eklemede bulunuluyor. Faturalı veya faturasız olman fark etmez eğer Vodafone Freezone müştersiysen bu pakete sahip olmak için ABONE YENIFT yazıp 3636’ya göndermen yeterli. İlgili mercilerden tarafına gönderilecek mesajlar sonrasında sen de doya doya sosyal medya da gezebilirsin. Eğer internet problemi yaşıyorsan ve sen de Vodafone Facebook ve Twitter paketlerinden yararlanmak istiyorsan sen de Vodafone Freezone’a geç kafan rahatlasın!

Vodafone bedava internet konusu ile de 1GB hediyeyi kafadan kapabilirsin, hemen gözat ve nasıl yapıldığını keşfet.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum