Vodafone Faturalıdan TL Gönderme, Kontör Transferi Nasıl Yapılır?

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Vodafone kullanıcıları için belirlenmiş süper bir sistem ile artık sevdiklerinizi kontörsüz bırakmayacaksınız. Nasıl mı? Eğer Vodafone’ ye ait faturalı hat kullanıyorsanız sevdiklerinizden herhangi birisi hatlı ise onun liraları azaldıysa hemen ona telefonunuz sayesinde lira yükleyebilirsiniz. Bu işlemi istediğiniz an gerçekleştirerek kontör transferi yapmanız mümkün.  Bu işlem Nasıl yapılır? Bireysel faturalı hattınız üzerinden onlardan kontur talebi etmelerini isteyebilir ve bu şekil de işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zaman da bu işlem dışın da 7038’ i ücretsiz bir şekil de arayarak sevdiklerinize TL transfer etme işlemi yapabilirsiniz. Bu işlem sadece telefondan değil Vodafone online self servis üzerinden de kolayca yapılabilmektedir.

Sevdiklerinizin sizi arayamamasından rahatsız olduysanız Vodafone faturalı hattınız üzerinden sadece Vodafone hazır kart kullanıcılarına TL gönderme işlemi yapabilirsiniz. Diğer operatörlere bu işlem yapılmamaktadır. Ailenize, sevgilinize ya da yakın arkadaşınıza faturalı hattınız üzerinden TL gönderme işlemini yaparak onları lirasız bırakmamış olur ve acil durumlar da sizlere ulaşabilir hale getirebilirsiniz. Markete, TL yüklenen yerlere gitmeden sadece cep telefonunuzdan iki tuşunuz ile bu işlemi kolayca gerçekleştirmeniz artık mümkün. Vodafone kontör gönderme işlemi artık eskisi gibi zor değil, bunu bu yazımızdan da anlayabilirsiniz.

Vodafone Kontör ve TL Transfer Etme Nasıl Yapılır?

Kullanım Şartları Nelerdir?

  1. Vodafone faturalı hatta sahip kullanıcılar Cep Kazan Tarifesi kullanıcıları hariç tüm faturalı aboneler faturasız hazır kart kullanıcılarına TL gönderimi yapabilir.
  2. İlk abonelik açmış olan Vodafone kullanıcıları 3 ay boyunca gönderim yapamamaktadır.
  3. Transfer işlemi ise transfer başına 40 krş olup, Faturasız olan abonenin hattında 6 TL bulunması gerekmektedir.
  4. Bir transfer işlemin de en az 1 TL gönderim yapılırken en fazla 20 TL gönderim yapılmaktadır. 1 ay boyunca toplam 100 TL gönderim yapılabilir. Gönderim kotası dolduktan sonra gönderim yapılmamaktadır.
  5. Transfer edildikten sonra belirlenen kampanya hediyeler gelmez.
  6. 5 TL nin altın da olan transfer işlemi aktif kullanım zamanını etkilemez. 5 TL nin üzerinde olan transferler etki göstermektedir.
  7. Transfer sayesin de elde olan TL’ ler başkasına transfer edilemez.
  8. Hat kullanıcıların ise transfer ile elde edilmiş liraları hattın da TL bulunmaz ise kullanamamaktadır.

Vodafone TL transferi nasıl yapılır sorunuza yanıt bulabildiysek ne mutlu bize, takip etmeyi lütfen unutmayın.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum