Vodafone Faturasız Esnek Mini, Midi, Maksi ve Spotify Bedava İnternet Tarife Kampanyası

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Vodafone Faturasız Esnek Mini, Midi, Maksi ve Spotify Bedava İnternet Tarife Kampanyası

Vodafone ülkemizde başarılı çalışmalara ve ihtiyaca yönelik hizmetler sunarak pek çok kullanıcı için avantajlarla dolu paketlere imza atan GSM operatörlerinden biri oluyor. Her bütçeye uygun paket seçenekleri sunan Vodafone, sms dakika ve internet konusunda herkesin isteklerine uygun çözümler sunmaya devam ediyor. Vodafone abonesi olmayan ancak kendisine uygun paketler arayanlar için hazırlanan Vodafone faturasız esnek kampanyaları istenilen ölçülerde esnetilebiliyor. Faturasız esnek tarifelerden biri seçildikten sonra 30 TL’lik yüklemelerde ise 1GB bedava internet hatta tanımlanabiliyor. Bunun için kişilerin Vodafone operatörüne geçiş yapması ve 30 TL yüklemesi yeterli oluyor.

Vodafone Faturasız Esnek Mini Kampanyası(Esnek XS)

Vodafone faturasız esnek mini tarifesinden yararlanmak için kişilerin hatlarında ‘’Faturasız Esnek Mini’’ tarifesinin tanımlanmış olması gerekiyor. Esnek mini tarifesine göre her yöne 500 DK, 5000 SMS ve 1 GB internet 22 TL’ye hattınıza tanımlanabiliyor. Bu tarifede bulunan içeriklerden herhangi biri ve ya hepsi bittiğinde ya da az kaldığında esnetebiliyorsunuz. Bunun için interneti, smsi ve ya dakikayı tek tek yenilemek istediğinizde her yenileme için 10 TL yüklemeniz gerekiyor. Eğer hepsini tek seferde yenilemek istiyorsanız 15 TL yüklemeniz yeterli oluyor.

 • Sadece dakika esnetmek için

ESNET 500DK yazıp 7000’e

 • Sadece sms esnetmek için

ESNET 5000SMS yazıp 7000’e

 • Sadece internet esnetmek için

ESNET 1GB yazıp 7000’e

 • Bütün paketi esnetmek için

ESNET ESNEK MINI yazıp 7000’e göndermeniz gerekiyor.

Vodafone Faturasız Esnek Midi Tarifesi (Esnek S)

Vodafone faturasız esnek midi kampanyasından yararlanmak için kişilerin Vodafone operatörüne geçiş yapmış olması ve hattında da ‘’Faturasız Esnek Mini’’ tarifesinin tanımlanmış olması gerekiyor. Bu tarife içerisinde her yöne 750 DK, 5000 SMS ve 2 GB internet bulunuyor. 27 TL’ye tanımlanabilen bu tarife içerisinde yer alan sms, dakika ya da internetten biri bittiğinde ve ya bitmek üzere olduğunda paket esnetilebiliyor. Eğer paketinizde internetiniz bitmek üzereyse 10 TL’ye internet, sms paketiniz bitmek üzereyse 10 TL’ye sms, dakika paketiniz bitmek üzereyse 10 TL’ye de dakikalarınızı esnetebiliyorsunuz. Bunların hepsini tek seferde esnetmek içinse 15 TL yükleme yapmanız da yeterli.

 • Sadece dakika esnetmek için

ESNET 750DK yazıp 7000’e

 • Sadece sms esnetmek için

ESNET 5000SMS yazıp 7000’e

 • Sadece internet esnetmek için

ESNET 2GB yazıp 7000’e

 • Bütün paketi esnetmek için

ESNET ESNEK MIDI yazıp 7000’e göndermeniz gerekiyor.

Vodafone Faturasız Esnek Maksi

Vodafone Faturasız Esnek Maksi

Vodafone Faturasız Esnek Maksi (Esnek M)

Vodafone faturasız esnek maksi kampanyasına dahil olmak için kişilerin hatlarına ‘’Faturasız Esnek Maksi’’ paketinin tanımlanması gerekiyor. Vodafone faturasız esnek maksi paketinin içeriğinde ise her yöne 750 DK, 5000 SMS ve 3 GB internet bulunuyor, tüm bunlara 32 TL’ye sahip olabilirsin. Bu paket içerisinde yer alan sms, internet ve ya dakikalar bitmek üzere olduğunda ise sadece sms için 10 TL, sadece internet için 10 TL, sadece dakika için 10 TL yükleme yapmak yeterli oluyor. Eğer bütün paketi tek seferde yüklemek isterseniz 15 TL ile esnetebiliyorsunuz. Vodafone tarafından sunulan bu paketler tarife günü dolmadığında ancak içerik bitmeye başladığında tercih edilebiliyor.

 • Sadece dakika esnetmek için

ESNET 750DK yazıp 7000’e

 • Sadece sms esnetmek için

ESNET 5000SMS yazıp 7000’e

 • Sadece internet esnetmek için

ESNET 3GB yazıp 7000’e

 • Bütün paketi esnetmek için

ESNET ESNEK MAKSI yazıp 7000’e göndermeniz gerekiyor.

Vodafone Faturasız Esnek Spotify Kampanyası

Vodafone faturasız kampanyası içerisinde 2017 yılına damgasını vuran çalışmalardan biri olan Vodafone faturasız esnek Spotify kampanyası sınırsız müzik dinlemek isteyenler için özel olarak hazırlandı. 30 milyondan fazla şarkının yer aldığı Spotify uygulaması sadece 4.90 TL’ye yüklenebiliyor. İçeriğinde ise 500 MB internet ve 1 aylık spotify Premium üyeliği bulunuyor. Bu paketi esnetebilmek içinse:

 • ESNEK SPOTİFY yazıp 7000’e gönderilmesi yeterli oluyor.

Paketler Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Vodafone faturasız paketleri nasıl yapılır, internet kotamı nasıl artırırım gibi sorular aklınıza takılıyorsa paketleri esnetmek adına 7000’e mesaj gönderebilirsiniz. Bu mesajlar ücretsiz olduğu gibi 30 TL ve üzeri yüklemelerde hattınıza Vodafone bedava internet kampanyası da tanımlanacaktır. Paket kullanım döneminiz içerisinde her içeriğin sadece bir kere yenilenme hakkı vardır. Farklı içerikler aynı dönem içerisinde yenilenebilir ancak aynı paket ikinci ve ya üçüncü kere yenilenemez.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum