Vodafone Freezone Kafana Göre Saati İnternet

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Vodafone Freezone Kafana Göre Saati

Türkiye’nin en çok tercih edilen operatör firmalarından olan Vodafone, genç abonelerine özel olarak hazırladığı fırsatlar ile onların ilgisini çekiyor ve takdirlerini kazanıyor. Düzenlediği cazip kampanyalar ile kendine birçok abone kazandıran ve mevcut abonelerinde yüzünü güldüren operatör firması, şu sıralar gençlerin en çok rağbet gösterdiği GSM firmalarından biri. Onlara sunduğu fırsatlar ile birçok genç aboneyi kendine bağlayan ve günden güne artan bir genç müşteri sayısına sahip olan firma başarısını daha uzun süre devam ettireceğe benziyor.

Türkiye’de ki birçok genç mobil hat kullanıcısının ihtiyaçlarına yanıt vermeye çalışan ve bunda da başarılı olan firma, başarılı hamleleri ile başarısını sürekli arttırıyor. Bu başarısını daima koruyacakmış gibi gözüken firma; ihtiyaçlara, isteklere ve yaş grubuna göre hazırladığı tarifeleri ile herkesin yüzünü güldürüyor ve abonelerine gösterdiği önemi bir kez daha gözler önüne seriyor.

Genellikle internet ağırlıklı tarifeler isteyen ama konuşma ve mesajlaşma hakkı ile zengin bir içeriğe sahip olmasını isteyen mobil kullanıcılar, Freezone Kafana Göre Saati ile bu isteklerine ulaşıyorlar.  İstedikleri zaman saatlik veya aylık olarak kendilerine ek internet paketi satın alabilecekler. İnternet paketlerinden eksilmeden kafalarına göre ister sosyal ağlarda kullanmak için, isterse de video izlemek veya müzik dinlemek için internet paketi satın alabilecekler. Sizde bu cazip kampanyaya katılmak için geç kalmayın.

Kafana Göre Saati Nasıl Katılırım?

Yanımda uygulaması ya da Self Service üzerinden katılım sağlayabilmeniz mümkündür. Çağrı merkezine telefon ederek ya da Vodafone mağazalarını ziyaret ederek de bu cazip paketi satın alabilirsiniz. Faturasız aboneler “KAFANAGORE” yazıp faturalılar ise “FATURALIKAFANAGORE” yazıp 3636’ya mesaj atarak günlük aylık kafana göre kampanyasından faydalanabilirler. Günlük olanı için ise faturasız müşteriler “SOSYALMEDYASAATI” ya da ”VIDEOVAKTI” yazıp faturalılar ise “SAATLIKSOSYAL” veya “SAATLIKVIDEO” yazıp 3636’ya göndererek katılabilirler.

Kullanım İçeriği Nedir?

Günlük Kafana Göre 1 Saati

Günde bir saatinizi en çok girilen video-müzik uygulamalarında internetinizden eksilmeyecek şekilde 2 TL ödeyerek kullanabilirsiniz. İsterseniz de 1 saatinizi sosyal ağlarda geçirmek içinde kullanabilirsiniz.

Aylık Kafana Göre 1 Saati

Aylık günde bir saatinizi isterseniz video-müzik izlemek için isterseniz de sosyal medyada vakit geçirmek için harcayabilirsiniz. Üstelik sadece 9 TL karşılığında.

Faturasız mobil kullanıcıları gün içerisinde istedikleri şekilde bu bir saati değerlendirebilir, ister hepsini birden isterlerse de bölerek bu 60 dakikaya kullanabilirler. Faturalı mobil kullanıcıları ise 1 saat kullanım hakkı sunulur ve o an tüketilmesi gerekir.

Kafana Göre Saati Hakkında Detaylar

Paket içeriğiniz bittiğinde kısa mesaj yolu ile bilgilendirilirsiniz.
Kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için 7000’e “OZET” yazıp yollamanız yeterlidir.
Bu fırsattan faydalanmak için 26 yaşını doldurmamış olmanız ve Freezone’lu olmanız gerekmektedir.
Faturasızlara özel ilk ay katılım ücretsizdir.

Bir önce ki yazımız olan Vodafone bedava internet paketi yazısına da gözatarsan senin için çok avantajlı ve farklı bir durum oluşacaktır. Bence hemen değerlendir, kaçırma.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum