Vodafone Gençlere Özel Tarife ve Kampanyalar 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Vodafone Gençlere Özel Tarife ve Kampanyalar 2017

Vodafone hazırladığı yeniliklerle 2017 yılına hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. En büyük kullanıcı kitlesi gençler olan bu operatör gençlere özel tarife ve kampanyaları ile kullanıcı ağını genişletmeye devam ediyor. Daha fazla konuşturan daha fazla mesajlaştıran ve daha fazla internet kullanım hakkı sunan paketler yeni Vodafone aboneleri, mevcut Vodafone aboneleri ve esneyen tarifelerle bu operatörde bulunuyor. Gençlerin ihtiyacına özel olarak hazırlanan bu paketlerde her bütçeye uygun seçenekler olduğu gibi daha da genişleyen tarifeler hazırlamak mümkün.

Esnek Tarifeler İle Mutlu Gençler!

Vodafone tarafından hazırlanan gençlere özel kampanyalara bakıldığında esnek tarifeler dikkat çekiyor. Esnek tarifeler oldukça uygun fiyatlandırmalardan başlayarak pek çok gencin bütçesine uygun çözümler sunuyor. Bu paketlerin içeriğinde internet, sms ve dakika bulunduğu gibi paketlerin dönem içerisinde bitmesine ya da daha günü dolmadan azalmasına karşılık esneyen ek paketler alınabiliyor. Sürekli iletişim kurmak ve internet bağlantısından kopmamak adına avantajlarla dolu hale gelen esnek tarifeler gençlerin gözdesi olduğu kadar diğer Vodafone kullanıcılarının da gözdesi durumunda.

Faturasız Esnek Mini

Gençler için sunulan kampanyalar içerisinde en uygun fiyatlısı olan faturasız esnek mini tarifesi 22 TL’ye her yöne 500 DK, 5000 SMS ve 1 GB internet sunuyor. Eğer tarifenize 30 TL ve üzeri yükleme yaparsanız 1 GB bedava internet sizin oluyor. Faturasız olmasına rağmen paket gününüz dolmadan ek paketler ile bu tarifeyi esnetebiliyorsunuz. İsterseniz sms isterseniz internet isterseniz de dakika alarak paketinizi kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Bunun için tek tek alımlarda 10 bütün paketi yenilemek içinse 15 TL yükleme yapmanız gerekiyor.

Eğer faturasız esnek mini tarifesinden internet almak istiyorsanız ESNET 1GB yazarak 7000’e, eğer dakika almak istiyorsanız ESNET 500DK yazarak 7000’e, sms paketi almak istiyorsanız da ESNET 5000SMS yazarak 7000’e de gönderebilirsiniz. Ayrıca bütün paketi almak istiyorsanız ESNET ESNEK MINI  yazıp 7000’e göndermeniz de yeterli.

Faturasız Esnek Midi

Vodafone tarafından sunulan bu kampanyada gençlere 27 TL’ye her yöne 750 DK, 5000 SMS ve 2 GB internet paketi sunuluyor. Bu paketin dönemi içerisinde esnek tarifelerden yararlanarak ek paket alımlarında sms için 10, dakika için 10 ve internet için 10 TL yüklemek yeterli oluyor. Bütün paketi yenilemek içinse 15 TL yükleme yaparak hem internete hem dakikaya hem de smse sahip olunabiliyor. Tarifenize 30 TL yükleme yapmanız halinde ise gençlere özel 1 GB internette hediye olarak veriliyor.

Eğer internet paketinizi esnetmek istiyorsanız ESNET 2GB yazıp 7000’e, sms paketi istiyorsanız ESNET 5000SMS yazıp 7000’e, dakika paketi istiyorsanız da ESNET 750DK yazıp 7000’e gönderebilirsiniz. Bütün paketin yenilenmesini istiyorsanız ESNEK ESNET MIDI yazıp 7000’e gönderebilirsiniz.

Faturasız Esnek Maksi

Faturasız paket kullanıp internetim bol olsun diyen gençlere özel olarak hazırlanan paketlerden olan faturasız esnek maksi tarife, içeriğinde 750 DK her yöne, 5000 SMS her yöne ve 3 GB internet içeriyor. Bu paketin içerisinde yer alan dakika, sms ve internetten biri bittiğinde ve ya bitmesine az kaldığında ise esnek paketler ile ek paketler alınabiliyor. Sadece internet paketi almak için 10 sadece dakika almak için 10 ve sadece sms almak için 10 TL yükleme yapılması gerekiyor. Ayrıca bütün paketleri tek seferde yüklemek içinse 15 TL yüklenmesi de yeterli olabiliyor. 30 TL ve üzeri yüklemelerde ise bedava 1 GB Vodafone bedava internet hediye ediliyor.

Eğer internet paketi yükleyecekseniz ESNET 3GB yazıp 7000’e, sms paketi yükleyecekseniz ESNET 5000SMS yazıp 7000’e, konuşma paketi yükleyecekseniz de ESNET 750DK yazıp 7000’e ücretsiz mesaj atabilirsiniz. Bütün paketi yenilemek içinse ESNEK ESNET MAKSI yazıp 7000’e göndermeniz yeterli.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum