Vodafone Günübirlik Paket Nedir?

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Vodafone Günübirlik Paket Nedir?

Vodafone, faturasız hat sahibi müşterilerine Türkiye’de bir ilk olan Vodafone günübirlik paketleri sunmaktadır. Peki günübirlik paket nedir? Günübirlik paket size hangi avantajları sağlar ve nasıl kullanılır?

Cep telefonunuzda liranız kalmadığında yarı yolda kalmamanız için günlük olarak her yöne 100 SMS, 100 MB internet ya da 15 dk seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz bu günübirlik paketler Vodafone faturasız hat kullanıcıları için sadece 1 TL. Siz de Günübirlik paket almak ve doyasıya kullanmak istiyorsanız, en yakın bir Vodafone Cep Merkezine uğrayıp alabilirsiniz.

Vodafone Günübirlik Paket Avantajları

Liranız ya da paketiniz bitti ve yükleme yapabilecek kadar TL’niz yok ise sadece 1 TL karşılığında günübirlik paketler ile kullanıma devam edebilirsiniz. Günübirlik paketler için lira veya paketinizin bitmesine de gerek yok. Acil ihtiyaç duyduğunuz günlerde de kullanabilirsiniz. Vodafone Cep Merkezi’nden aldığınız kartı dakika, SMS ve internet üçlüsünden birisini seçerek kullanabilme imkanınız bulunmaktadır. Paketi aldığınız gün içerisinde kullanma zorunluluğunuz da bulunmamaktadır. İstediğiniz kadar paket alıp istediğiniz kadar kullanın. Aldığınız Vodafone günübirlik paketleri kendiniz kullanmasanız bile Vodafone faturasız hat sahibi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Günübirlik Paket Nasıl Yüklenir?

Yükleme işlemi için aşağıdaki adımları izleyiniz;

  • Kullanmak istediğiniz seçeneği seçiniz. 15 dk için DAK, 100 SMS için SMS, 100 MB internet için INT kısaltmasını yazın ve bir boşluk bırakın.
  • Size verilen kartın arka kısmında yer alan yaldızlı bölgeyi sivri olmayan bir cisimle, şifreye zarar vermeyecek şekilde kazıyın.
  • Yaldızlı bölge altında 17 haneli şifre bulunmaktadır. Bu şifrenin son 5 hanesinden önce bir boşluk bırakarak mesajınıza ekleyin. Daha sonra da 7500’e ücretsiz olarak gönderin. Örnek: INT 987654321987 12345
  • Seçilen içeriğin hattınıza tanımlandığına ilişkin onay mesajını aldıktan sonra Günübirlik paketinizi 24 saat kullanabilirsiniz.

Vodafone Günübirlik Paket Hakkında

Vodafone faturasız hat sahibi tüm bireyler bu paketten faydalanabilirler. Pakette kullanılmayan içerikler silinir ve devredilemez. Kullanımı bir seferliktir. Gün sonunda otomatik olarak tekrarlanmaz. Satın alınmış olunan kartlar arka yüzlerinde yazan son kullanma tarihlerine kadar kullanılabilmektedir. Yüklenen paket iptal edilemez veya satın alınan kartın iadesi yapılamaz. Günübirlik paket içerisinde sunulan konuşma , SMS ve internet seçeneklerinden her birisi günde bir defa olmak üzere, aynı günde  en fazla 3 günübirlik paket alınabilir. Paket dahilinde verilen kullanım hakları sadece yurtiçinde yapılacak olan kullanımlar için geçerlidir.

Aboneler paket dışında yaptıkları görüşmeleri kendi tarifeleri üzerinden öderler. 444 ile başlayan numaralar ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara doğru yapılacak aramalar da paket kapsamında yer alır. Numara değişikliği yapıldığında günübirlik paket devam eder ancak yüklenmiş olan içeriklerin transferi yapılmaz. Şebeke içi geçiş işlemi yapan, iptal, dondurma, devir ya da başka operatöre numara taşıyanların paket bakiyeleri silinir ve günübirlik paket abonelikleri iptal edilir.

İlaveten Vodafone bedava internet konumuza gözatarakta günlük 1GB internet ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Hediyeyi nasıl alacağınız ve kullanacağınız ilgili konumuzda anlatılmıştır.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum