Vodafone Güvenli Depo Nedir?

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Vodafone Güvenli Depo Nedir?

Vodafone yeniliklerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Vodafone artık dahili hafızanız kalmadığında da yanınızda. Gün geçtikçe gelişen teknolojiyle beraber telefon hafızalarındaki hafızaya duyulan ihtiyaç da arttı. Telefonlarsa bir noktaya kadar hafıza temini sunuyor. Sonrası ise telefonun kullanıcısına kalıyor. Kullanıcı fotoğraflarını, videolarını başka bir yere aktarabiliyor. Peki ya mesajlar?

Vodafone depolama ile gelen bu yenilik, fotoğraf ve videolarınızın yanında SMS ve rehberinizi de yedekleyebilirsiniz.

Vodafone Güvenli Depo Nasıl Kullanılır?

Öncelikle uygulamayı cep telefonunuza indirmek gerekiyor. Vodafone güvenli depo için Apple Store’dan ya da Google Play’den indirimini sağlayabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra giriş yapmanız gerekiyor. Giriş için telefon numaranız ve şifreniz yeterli. Şifrenizi bilmiyorsanız veya ilk defa kullanacaksanız ise şifre al butonundan şifrenizi kolaylıkla alabilirsiniz.

Uygulama ile erişebileceğiniz bilgilere, uygulamanın yanı sıra istediğiniz zaman Vodafone’unun sitesinden de rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Özellikle yeni bir cihaz aldığınızda yani mevcut telefonunuzu değiştirdiğinizde en çok zorunuza giden şey fotoğraf, video, SMS ve rehberinizdeki kişileri aktarmaktır. Vodafone güvenli depo sayesinde cep telefonunuzu değiştirseniz bile istediğiniz bilgilere ulaşmak çok çok kolay. Yapmanız gereken tek şey uygulamayı yeni aldığınız telefona indirerek, giriş yapmak. Üstelik bu bilgileri tekrar telefonunuza yüklemenize de gerek yok. Vodafone güvenli depo uygulamasına istediğiniz zaman giriş yaparak istediğiniz belgeye ya da bilgiye rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Normalde Apple telefonlarda olan uygulama, bu şekilde Vodafone kullanan kullanıcılara da Android telefonlarda da sunuluyor. Böylece bizi en çok düşündüren bilgileri aktarma fiili de kolaylaşarak işimizi kolaylaştırıyor.

Sadece mobilde de değil bilgisayarınızdaki dosyaları da yedeklemek ve paylaşmak için web uygulamasını kullanabilirsiniz. Böylece bilgisayarınızda olan belgeleri telefonunuzdan da istediğiniz an ulaşabilirsiniz. Güvenli Depo’yu bilgisayarınızdaki dosyaları yedeklemek için de kullanabiliyorsunuz. Vodafone’unun güvenli depo sitesine girip telefon numarası ve şifreyle giriş yaparak uygulamayı anında kullanmaya başlayabilirsiniz. (Bu uygulama Vodafone telefon yedekleme işlemleri için kullanılabilir)

Vodafone güvenli depo ile istediğiniz tüm bilgilere istediğiniz zaman rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Vodafone kullanıcılarına sadece SMS, dakika ve internet ile değil, depolama ile de mükemmel fırsatlar sunuyor. Bakalım Vodafone önümüze başka hangi fırsatlarla gelecek!

Bir önce ki yazımız olan Vodafone tarifeye ek telefon kampanyaları başlığına gözatmak istermisin? En son çıkan telefonlara en düşük fiyata sahip ol!

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum