Vodafone internetten Online TL Yükleme 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Vodafone internetten Online TL Yükleme 2017

Türkiye’nin en büyük operatör şirketleri arasın da yer alan Vodafone her an yanınız da. Teknolojinin nimetlerinden mevcut abonelerini mahrum etmeyen Vodafone, 4.5G, online işlemler ve Self Servis gibi servisleriyle müşterilerine kolaylık sağlamaya çalışıyor. İnternet üzerinden Vodafone bayisine gitmenize gerek kalmadan işlemlerinizi kolay, güvenilir ve hızlı bir şekil de yapabilirsiniz. Bilgisayar başın da internetten birkaç dakika ayırarak tüm işlemlerini halletmek Vodafone abonelerine büyük rahatlık sağlıyor. Bu kolay ve güvenli olarak halledeceğiniz işlemler arasın da Vodafone kontör yükleme de var. Belli bir mekana ve zamana bağlı kalmadan, internetten TL yükleme işlemi yapabilirsiniz. Kolaylıkla halledeceğiniz bu işlem ile sadece kendi numaranıza değil, dilediğiniz kredi kartı ile dilediğiniz Vodafone abonesi olan bir numaraya TL yükleme talimatı verebilirsiniz. Vodafone online TL yükleme işlemi için sizden yüklediğiniz tutarın üstün de bir tutar talep etmez. Dilediğiniz tutar da TL yükleme işleminiz alınır ve ekstra bir tutar ödemezsiniz.

Vodafone Online TL Yükleme

Vodafone TL yükle servisi ile gönül rahatlığıyla dakikalar içerisin de dilediğiniz Vodafone abonesi bir numaraya TL yükleyebilirsiniz. Pratik ve güvenilir olan bu işlem için ihtiyacınız olan tek şey internete bağlı olan bir bilgisayar. Vodafone online TL yükleme servisi ile istediğiniz banka veya kredi kartı ile işlem yapabilirsiniz. İstediğiniz yerden hızlı ve güvenli bir şekil de 7/24 bu işlemi yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey; arama motorunuzdan vodafone.com.tr adresini aratmak. Vodafone resmi internet sitesi aracılığıyla TL yükleyebilirsiniz. Vodafone ana sayfaya ulaştıktan sonra yapmanız gereken üst köşede yer alan TL Yükle butonuna basmak. Karşınıza çıkacak olan sayfadan Hemen TL Yükle ifadesine tıklayarak Vodafone TL yükleme sayfasına ulaşabilirsiniz. Bu işlem sonrasın da nasıl yüklenir diye düşünmenize gerek kalmadan TL yükleme servisine ulaşmış olacaksınız. Hemen TL yükle dedikten sonra karşınıza Vodafone TL yükleme formu çıkacaktır. Çıkan formu doldurmanız gerekir. Formun eksiksiz doldurmanız şartıyla TL yükleme talimatı verebilirsiniz. Formu doldurduktan sonra onay ve sonuç kısımları gelecek eksiksiz ve doğru bilgilerle formu doldurduysanız Cep Liralarınız yüklenecektir. Kredi kartı veya banka kartınız da yeterli limitiniz varsa dilediğiniz anda TL yükleyebilirsiniz.

Vodafone Kaç TL Kontör Yükleniyor

Vodafone online TL yükleme servisini kullanarak ne kadar TL yükleyeceğini merak edenler için makalemiz de bu konuya yer verdik. Vodafone online TL yükleme servisini kullanarak en 15 TL tutarında yükleme yapabilirsiniz. 15 TL altında bir tutarı yükleme gibi bir seçeneğiniz bulunmaz. Sırasıyla Vodafone’da; 15 TL, 17 TL, 20 TL, 22 TL, 25 TL, 27 TL, 30 TL, 35 TL, 40 TL, 50 TL ve 100 TL tutarların da hattınıza cep lira yükleyebilirsiniz.

Vodafone operatöründen olurda vazgeçerseniz Turkcell bedava internet konusuna gözatarak uygun kampanya olması durumunda geçiş yapabilirsiniz. Hatta geçiş kampanyaları daha güncel bir hal alabiliyor. Bizi takip etmeye devam edin.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum