Vodafone Live Nedir?

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Vodafone Live Nedir?

Ülkemizde faaliyet gösteren büyük GSM markası Vodafone firması olarak yeniliklere devam ediyoruz. Vodafone Live bunlardan biridir ve çok seveceğinizi düşünüyoruz. Bu servise abone olarak pek çok hizmete aynı anda ulaşabiliyorsunuz. Üstelik internet paketinizden bir eksilme olmuyor. Bu servise üye olanlar magazin, sinema, astroloji, haber, finans dünyası, hava durumu, son dakika haberleri gibi çok sayıda bölümde istediğiniz bilgiye anında ulaşıyorsunuz ve sürekli güncellendiği için ilgilendiğiniz alandaki tüm gelişmelerden anında haberdar oluyorsunuz. Servise üyelik çok kolay sadece Vodafone Live sayfalarını ziyaret etmeniz ve karşınıza çıkacak müşteri doğrulama yönergelerini takip ediyorsunuz. Telefon numaranızı yazarak link gönder butonuna bastıktan sonra telefonunuza Vodafone tarafından gönderilecek linke dokunmanız yeterli oluyor ve kolayca üye oluyorsunuz. Bunun yanı sıra abonelik gerektirmediği için iptal etmek zorunda kalmıyorsunuz. Başka bir avantajı ise her hangi bir taahhüt vermenizde gerekmiyor. Üstelik bu servis bir uygulama değil mobil eğlence ve bilgi portalıdır buraya yapmış olduğunuz tüm üyelikleri İPTAL yazıp 7070’e kısa mesaj göndererek hepsini iptal edebiliyorsunuz. Hemen belirtelim yurt dışında bu servisleri kullanamıyorsunuz yurt içi kullanımlar içindir.

Live Serviste Neler Var?

Bu servis nedir tam olarak anlamanız açısından biraz daha konuyu açalım. Öncelikle Vodafone Live özelliğini kullanabilmeniz için faturalı veya faturasız Vodafone kullanıcısı olmanız yeterli oluyor. Servisin en önemli seçeneklerinden müzik dinleme bölümüne üye olduğunuzda tam 30 milyon şarkı sizleri bekliyor. Milyonlarca video, son dakika spor haberleri, futbol, hava durumu, fal, döviz, borsa, seni arayanlara sevdiğiniz bir müziği dinletme, Twitter, Facebook, bilinmeyen numara servisi, komik seslerden oluşan paket, cep sağlık bilgileri gibi çok sayıda servisten oluşuyor. Üstelik facebook gibi sanal sistemlerde rahatlıkla gezinip hesabınızı bağlayabiliyorsunuz. Cep telefonunuza resim yükleyebilir ve bunu telefonunuza uygulayabilirsiniz. Diğer pek çok spor faaliyetini örneğin basketbol karşılaşmaları veya voleybol liglerini yine bu portaldan takip edebiliyorsunuz. Bunların dışında diyet listeleri ve kalori cetveli bulunan servis size sağlıklı yaşam için gerekli önerileri ve gelişmeleri takip edebilmenize olanak sağlıyor.

Vodafone Live ile Saatlerce Eğlence Sizleri Bekliyor!

Özellikle sıkıcı seyahatlerde yol boyunca kendi seçtiğiniz özellikleri takip ederek veya boş zamanlarınızda faydalı bilgilerden oluşan bölümleri ziyaret ederek en güncel bilgilere ulaşabilmek akıllı bir cep telefonuna sahip herkesin hakkı. Bu portalda aradığınız her şeye çabucak ulaşıp kendinizi geliştirebilirsiniz. Sizde Vodafone geçin tüm bu ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanın. Tüm uğraşımız sizlerin memnuniyeti içindir.

Vodafone bedava internet konusuna da bakınmak isterseniz tavsiye ederiz, sürekli güncellenen bu kategoriye yakışır bir yazı olduğunu söyleyebilirim. Kendinize en uygun paketi seçin, keyfini çıkarın.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum