Vodafone Online Fatura Yatırma – Borç Sorgulama

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Vodafone Online Fatura Yatırma – Borç Sorgulama

Faturamızın nasıl geleceği, ne kadar ödeyeceğimiz hep aklımızda kalan sorulardan. Özellikle paketleriniz sınır aşmayan tarifelerden değilse acaba paketimi aştım mı korkusunu yaşarız. Bu yüzden de sürekli borç sorgulama ve fatura öğrenme yollarına başvururuz. Vodafone fatura sorgulama seçeneklerini, sizin her yönden ulaşabileceğiniz şekilde düzenlemiş. İnternetiniz yoksa SMS yoluyla, SMS’iniz yoksa arayarak, dakikanız ve SMS’iniz yoksa ise internet aracılığıyla nasıl sorgulanır sorusuna cevap bulursunuz. İşte sorularınızın cevapları:

Vodafone Borcumu Nasıl Öğrenirim, Sorgulama Yapma

Gelelim nasıl sorgulanır sorusunun cevabına. Öncelikle internet üzerinden öğrenmek ve ödemek isterseniz, bunu Vodafone.com.tr adresinden yapabilirsiniz. Siteye girerek üst kısımda bulunan “Fatura Öde” kısmını tıklayarak, önünüze açılan sayfada telefon numarasını ve güvenlik kodunu girerek hattınızın fatura bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Ödemediğiniz ayların sıralandığı yerde ayların yanında bulunan kutucukları işaretleyerek, ödemek istediğiniz ayı seçip, ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Seçtiğiniz aydan sonra önünüze gelen kutucuklara istenilen bilgileri(kredi kartı bilgileri vs.) girdikten sonra ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Bunu yanında siteye girdiğinizde Borç ve Alacak sekmesine tıklayarak, TC kimlik numaranızı, anne adınızı, baba adınızı ve güvenlik kodunuzu girerek borç -alacak sorgulaması yapabilirsiniz. Bunun yanında arayarak öğrenmek isterseniz müşteri hizmetleri olan 542’yi veya 7017’yi arayarak faturanıza ait öğrenmek istediğiniz bilgileri öğrenebilirsiniz. Eğer Vodafone hat sahibi değilseniz ise 542 542 00 00 numarasını arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Fatura öğrenme servisi olan 7017 ile faturanızın o anki durumunu, ödeme bilgilerinizi, harcama durumunuzu ve faturanızı ödeyebileceğiniz bankaları öğrenebilirsiniz. Bu yöntemle faturanızın adresinize gelmesini beklemek zorunda da kalmazsınız. 7017’yi aramak ise tamamen ücretsiz. Yani dakika hakkınız varsa bu haklarınızdan da konuştuğunuz dakika düşmeyecektir. Online self servis üzerinden, online fatura yatırma yapabilir bunu otomatik ödeme talimatı haline getirebilir ve e-faturaya geçiş yapabilirsiniz. 3D güvenlik sistemi ile kolayca ödenen faturalarınızda güven sorunu yaşamanıza da izin verilmemiş. İsterseniz bir diğer yol da Vodafone Yanımda uygulaması. Bu uygulamaya giriş yaptıktan sonra, fatura ödeme sekmesine tıklayarak ödenmemiş faturalarınızı görüntüleyebilir, hatta geçmiş 6 ayın faturasını görüntüleyebilir, istediğiniz ayın ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Seçtiğiniz ayın ödemesini ise kart bilgilerinizi girdikten sonra, telefonunuza gelen onay SMS’i ile tamamlayabilirsiniz. Son olarak SMS yolu ile öğrenmek istiyorsanız, son kesilen fatura miktarınızı öğrenmek için Fatura yazıp, içinde bulunduğunuz aydaki faturanızın mevcut durumunu öğrenmek istiyorsanız ise, Guncel yazıp yine 7001’e gönderebilirsiniz. Ayrıca belki merak edersin diye başka bir konu düzenledik, o da Vodafone bedava internet konusu tabiki. İlgilini çekerse bakmanı şiddetle tavsiye ederiz.

Kullanıcıları için her yolu düşünüp, her yoldan borç sorgulama ve ödeme imkanı sunan Vodafone, güvenilirlik için de gereken tedbirleri almış. Online hizmette sunulan Vodafone fatura yatırma işlemi, yer, zaman ve mekan dinlemeden, istediğiniz yolu kullanmanız için gayet kullanışlı hale getirilmiş. İstediğiniz seçeneği seçerek, borç sorgulama ve borç ödemelerinizi güvenilir ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum