Vodafone Ramazan Bereketi Bedava internet Kampanyası

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Vodafone Ramazan Bereketi Bedava internet Kampanyası

GSM alanında global bir şirket olan Vodafone hem dünya çapındaki tanınırlığı ve başarısı ile hem de zengin içerikli teklifleri ile Türkiye’de ki birçok mobil hat kullanıcısının ilgisini üzerine çekiyor. Yaptığı başarılı hamleler ile kullanıcı sayısını gün geçtikçe arttıran ve ivmeli bir başarı grafiğine sahip olan firma günden güne sektördeki yerine sağlamlaştırmaya devam ediyor.

Kullanıcılarının ilgisini çekmek ve onları mutlu etmek için hazırladığı sürpriz kampanyaları ile de onları sevindiren firma, bu yaklaşımı ile de oldukça fazla olumlu tepki topluyor. Kullanıcılarını bu denli önemseyen telekomünikasyon şirketi şimdi de Geleneksel Ramazan kampanyası ile abonelerinin yüzünü güldürüyor. Vodafone bedava internet her ne kadar popüler olsada bu rakamlar yeterli değil. Kullanıcılarının ramazan boyunca daha fazla internete, konuşma hakkına ya da mesaj hakkına sahip olabilmelerine olanak sağlayan firma aynı zamanda bu fırsat ile müşterilerine A101 marketinden alışveriş çeki de hediye ediyor. Bu hamlesi ile birçok yeni abone kazanan dev firma, Ramazan Bereketi kampanyası ile birçok kişiyi mutlu etmeye devam ediyor. Sizde gelip Vodafone’nun bu cazip fırsatlar ile dolu dünyasına katılarak farklı bir deneyim yaşama şansı elde etmek için geç kalmayın.

Vodafone Ramazan bedava internet

Ramazan ayında numaranızı taşıyarak ya da yeni hat alarak katılımınızın ilk adımını gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonra Yanımda uygulamasını ziyaret edip Ek Paket Al bölümünden hediye internetiniz ya da dakikanız alabilir ve gelen onay mesajında bulunan linke tıklayarak da alışveriş çekinize sahip olabilirsiniz.

Nasıl İptal Edebilirim?

Cep merkezlerinden, Online Self Servis üzerinden ya da 542’yi telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Ramazan ayı boyunca yeni hat tesisi ya da numara taşıma yolu ile Vodafone’lu olmuş olmanız şartı aranmaktadır.

İçeriği Nedir?

Hediye Bereket Paketi Red

Bu fırsattan faydalanmaya başlar iseniz A101’den 50 TL alışveriş çekine ve 6 GB internete sahip olabilirsiniz.

Hediye Bereket Paketi

3 GB internet ya da her yöne 3000 dakika, Ramazan Servisine ve A101’den 25 TL’lik hediye çekine sahip olup hediye datanızın keyfini sürebilirsiniz.

Detaylar

18 Mayıs 30 Haziran tarihleri arasında katılım sağlayabilirsiniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum