Vodafone RED NETFLİX Nasıl Aktif Edilir?

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Vodafone RED NETFLİX Nasıl Aktif Edilir?

Vodafone özellikle genç kullanıcılarına sunduğu kampanyalarıyla dikkat çekmeye devam etmektedir. Özellikle gençsin özgürce yaşa sloganı altında kampanyalarına her tarifede devam eden Vodafone, RED 10 tarifesi ile bunu devam ettirmeye çalışıyor. Sinema filmleri hepimizin vazgeçilmezleridir. Özellikle biz gençler için vizyona giren filmler takip edilip izleme imkanı bulundukça izlenmeye çalışılır. Vodafone Netflix özelliği ile 3 aylık bir süre boyunca sinema filmlerine doyacaksınız. Hem yerli hem yabancı dizileri, bunun yanında yerli ve yabancı sinema filmlerini izleme imkanı bulabileceksiniz. İzlemeye başlamanız için bir kablosuz internet bağlantınız olması ya da mevcut internet paketinizden internet kullanımını açmanız gerekmektedir. Sadece bunu yapmanız izlemeye başlamanız için yeterli olacaktır. RED 10 tarifesi taahhütlü olarak 69 TL’den satışa sunulmuştur. Alternatif paketleri ise 4.5G Red XS ve 4.5G Red S’dir. Fiyatları daha düşüktür ama yine aynı şekilde Netflix hediyesi mevcuttur.

Netflix kullanımı için tarife değiştirmek gerekli midir?

Vodafone Red 10 kullanmasanız bile bu ayrıcalıktan yararlanmak için farklı bir tarife ya da ek bir işleme gerek yoktur. Mevcut tarifelere ek olarak netflix paketi alınabilmektedir. Bu sayede tarife değişikliği paket değişikliğine gerek kalmadan ek olarak bu pakete sahip olup sinema ve filmlere doyacaksınız. Paketi ek olarak aldıktan sonra hangi tarifeden olursanız olun sorunsuz şekilde kullanmaya başlayabileceksiniz. Fark olarak ve bu özelliğin Red 10 kapsamında sunulması Bedava Netflix özelliği taşımasından kaynaklanmaktadır. Red 10 kullanıcılarına Netflix ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu pakete sahip olmak için telefonunuzun kısa mesaj kısmına RED yazarak 9080’e göndermeniz yeterli olacaktır. Daha sonrasında takip etmeniz gereken adımlar şu şekildedir: Gönderdiğiniz kısa mesaj sonrasında gelen bildirim mesajındaki linke tıklamanız gerekmektedir. Bu linke tıklayarak öncelikle aktifleştir butonuna basın daha sonrasında kullan butonuna basmanız gerekmektedir. Sonrasında açılan sayfada kullanıcı kimliğinizi oluşturarak üyeliğinizi başlatmanız gerekmektedir. Böylece üyeliğiniz başlamış olacak ve yukarda bahsetmiş olduğum kampanyadan faydalanmaya başlamış olacaksınız. Bunun dışında bu fırsattan yararlanmak isterseniz Vodafone yanımda uygulamasıyla giriş yaparak kolay bir şekilde aktif hale getirebilirsiniz. Bu adımlar için ise Vodafone yanımda uygulamasına giriş yapmanız, giriş yaptıktan sonra Premium butonundan devam ederek bu menüden NETFLİX seçerek aynı adımları da buradan takip edebilir ve kampanyaya sahip olabilirsiniz.

Vodafone bedava internet isimli konumuza da gözatabilir, en güncel kampanya ve hediyelerden sende faydalanabilirsin. Takıldığın yer olursa yorum olarak sorununu yazmaktan çekinme!

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum