Vodafone Red Tarife ve Kampanyaları 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Vodafone Red Tarife ve Kampanyaları 2017

Harika bir kampanya sizi bekliyor. Detaylar ve tüm içerik hakkında bilgiye bu yazımız da ulaşabilirsiniz.

Sabit hatlarla sınırsız şekilde konuşmak isteyen kişilere özel olarak Vodafone yüz güldüren kampanyaları ile yine hizmet vermeye devam ediyor. Birden farklı hizmet ağları ile son dönemin en çok tercih edilen operatörlerinden biri olma başarısını gösteren Vodafone ile artık sizlerde sınırsız şekilde sevdiklerinizle iletişime geçebileceksiniz. İster faturalı isterseniz de faturasız olun Vodafone tarafından hizmetinize en iyi şekilde sunulacak tarifelerden de gönül rahatlığı ile yararlanmaya başlayabilirsiniz. Yurt dışında olan sevdiklerinizle de iletişimlerinizi kesmemeniz adına Vodafone şirketi birden çok kampanyalarıyla hizmet vermeye devam ediyor. Vodafone Red kampanyaları nedir diye merak eden iletişim sahipleri için yararlanabileceğiniz tarifeleri şu şekilde sıralamamız da mümkündür.

Red XS Kampanyası

4 GB internet hizmetlerinin yanı sıra her yöne 100 dakika, her yöne 100 SMS, yurt dışı kullanımları ve arama, Sabit hatlarla sınırsız konuşma ayrıcalığı, 2. hatta %35 Aile indirimi gibi hizmetlerle kullanıcıların yüzünü güldüren bir tarife olma özelliğine sahip diyebiliriz. Bu sayede yalnızca yurt içi değil yurt dışı aramalarınızda da artık istediğiniz kişilerle sınırsız şekilde konuşma şansına sahip olmaya başlayacaksınız. Üstelik Red XS kampanyası içinde ödeyeceğiniz tutar yalnızca 49 TL olacak.

Red S Kampanyası

Daha sık konuşma ve internet şansını arzulayan kişiler için bir başka sunulan paket seçeneklerinden birisi de Vodafone Red S olmuştur. 6 GB internet, 1000 dakika, 1000 her yöne SMS, Yurt dışı arama ve sabit hatlarla sınırsız şekilde konuşma özgürlüğü tanınıyor. Red XS paketinde olduğu gibi Red S paketinde de 2. hatta %35 Aile indirimi sunuluyor. Red S paketi için ödemeniz gereken ücret ise sadece 59 TL olacak.

Red M Kampanyası

8 GB İnternet fırsatını sizlere sunacak olan paketten hemen yararlanmaya başlayın. Üstelik sadece bununla sınırlı kalınmayarak 2000 Dakika her yöne, 1000 SMS, Yurt Dışı kullanım ve Arama fırsatlarının yanı sıra Vodafone ve sabit hatlarla sınırsız şekilde konuşma özgürlüğü sunuluyor. Ayrıca istenirse de 2. hatta %35 Aile indirimi olacak.  69 TL ödemeniz gerekmektedir.

Red 10 Kampanyası

10 GB internetin yanı sıra 2000 Dk Her Yöne, 1000 SMS Her Yöne, Yurt Dışı kullanım ve Arama, Vodafone’lular ve sabit hatlarla sınırsız konuşma hizmeti ve diğer paketlerde olduğu gibi 2. hatta %35 Aile indirimi fırsatları sunulmuş olunuyor. Eğer ki sizlerde Vodafone kullanıcıysanız ve Red paketleri merak ediyorsanız seçebileceğiniz en avantajlı paketlerden biri olma özelliğine sahiptir. Üstelik bu paket için kullanıcıların ödeyecekleri tutar ise 69 TL olarak belirlenmiştir.

Yeni Red 15 Red Tarifesi

15 GB internet gibi yüksek hizmetten giriş yapan bu pakette aynı zamanda her yöne 200 dakika ve 1000 SMS sunuluyor.  Yeni Red 15 Paketi için sizden istenecek olan ücret ise yalnızca 89 TL olacak. Bu paketten gönül rahatlığı ile yararlanmayı düşünen Vodafone kullanıcıları da Hem Vodafonelular hem de sabit hatlarla istedikleri kadar konuşabilme yetkisine sahip olmaya başlayacaklardır. Tüm tarifelerde geçerli avantajlar sayesinde artık iletişimlerinizi en güzel şekilde yapabilme şansına sahip olacaksınız.

Yeni Red 20 Kampanyası

Yeni red 20 Tarifesi sürekli olarak iletişim halinde olan, internetten ayrılmayan kişiler için hazırlanmış tarifelerden biri olarak karşımıza çıkıyor. 20 GB gibi internet hizmetlerinin yanı sıra bu paketten yararlanmak isteyen kullanıcılar her yöne 2000 dakika ve 1000 SMS avantajlarından yararlanma şansına sahip olacaktır. Vodafone kullanıcıları ve sabit hattı kullanan kişiler için sınırsız konuşma fırsatları sunulmaktadır. Eğer ki ben bu paketten yararlanmak istiyorum diyorsanız yapmanız gereken ise sadece 109 TL gibi bir ödeme yaparak aylık bu paketten sınırsız şekilde yararlanmak olacak.

Üstelik yapmanız gereken hemen internet üzerinden formunuzu doldurmak ve numaranızı değiştirmenize bile gerek kalmadan hemen tarifenizin aktifleştirilmesini sağlamak olacak. Üstelik farklı operatörde her ne kadar olmuş olsanız bile numaranızı değiştirmek zorunda kalmadan tarifeyi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum