Vodafone Salla Dolsun Paketleri ve Kampanyaları

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Vodafone Salla Dolsun Paketleri ve Kampanyaları

Vodafone kampanyaları son sürat devam ediyor, bunlardan en yenisi ise kısa bir süre önce televizyonda gösterime giren bir reklam ile tanıştığımız ve Turkcell Salla Kazan kampanyası ile isim olarak çağrışım yapan Vodafone Salla Dolsun Kampanyası olacak. Faturalı ve faturasız kullanıcılar için farklı avantaj ve paketler mevcut. Faturalılar biraz daha şanslı desem yeridir ama fark çok sayılmaz. Son yıllarda özellikle genç kullanıcıları böyle kampanyalar ile kazanan Vodafone, bu işte özgün içerikler üretebiliyor ve kitleyi iyi seçiyor. Çünkü tüm paketlerde bedava internet, sms ve dakika mevcut. Durum böyle olunca herkes bundan faydalanmak istiyor.

Vodafone Salla Dolsun Paketleri

Vodafone’un yeni kampanyasından bahsederken sizler için faturalı ve faturasız olarak ikiye ayıracağız. Bu fırsatlardan faydalanabilmek için öncelikle “Vodafone Yanımda” uygulamasını indireceksiniz, aksi halde hediyelerden yararlanamıyorsunuz. Her 10 TL harcayıp paketi doldurduğunuz da süpriz hediyeler de kazanıyorsunuz, bunlar 1GB ile 10GB arasında internet paketi olabiliyor.

Faturasız kullanıcılar için kampanyalar şu şekilde;

Faturasız Esnek Mini Paketi

Bu paket 3GB internet, 5000 sms ve 500 dk her yöne konuşma içeriyor, 10 TL vererek internetinizi 4GB yapıyorsunuz. Normal paket fiyatı 22 TL’dir, Salla Dolsun ile 32 TL olmaktadır.

Faturasız Esnek Midi Paketi

Midi pakette ise normalde 4GB internet, 750 her yöne dk ve 5000 sms olurken Vodafone Salla Dolsun kampanyası‘ndan yararlanırsanız 6GB internete sahip olup sadece 37TL ödemiş olursunuz. 4GB olan paketin orjinal fiyatı 27TL’dir.

Faturasız Esnek Maksi Paketi

İlaveleri olmadan 5GB internet, 5000 sms ve 750 dk içeren bu paket ise normalde 32TL’dir, +10 TL verip internetinizi 8GB yapıp kullanabilir üstünede hediye kazanabilirsiniz.

Şimdi ise Faturalı kampanyaları sıralıyoruz;

Faturalı Esnek Mini

3GB internet, 600 heryöne dakika ve 1000 sms kampanya ücreti olan 10 TL dahil olup toplam fiyatı 35 TL’dir.

Faturalı Esnek Midi

5GB internet, 750 dakika ve 1000 SMS ile kampanya masrafları dahil 39 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Faturalı Esnek Maksi

7GB internet, 750 her yöne konuşma dakikası ve 1000 sms ile masraflar dahil 45 TL’ye bu paketi alabilirsiniz.

Faturalı Esnek Ekstra

10GB Vodafone internet, 1.000 her yöne SMS ve 750 dk’ya masraflar ve ücretler dahil 55 TL’ye sahip olabiliyorsunuz.

Tüm bu paket ve kampanyalar işi bir hayli cazip kılıyor, sizede arasından seçip satın almak kalıyor. Vodafone’lu olmak için nedeniniz çok, ayrıca Vodafone bedava internet paketi konusuna da bakınırsanız ücret ödemeden hediyelerde kazanabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum