Vodafone Self Servis Nedir, Şifresi Nasıl Alınır?

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Vodafone Self Servis Nedir, Şifresi Nasıl Alınır?

Vodafone Self Servis nedir sorusu Vodafone aboneleri ve Vodafone geçiş yapmak isteyen kişiler tarafından çokça sorulan sorular arasında yer alıyor. Vodafone self servis, Vodafone müşterilerinin her türlü işlemini internet üzerinden yapmasını sağlayan bir sistemdir. Bu sistem ile Vodafoneliler işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde oturdukları yerden halledebilirler. Bu sistem üzerinden geçmiş ve güncel faturalarınızı öğrenebilir, hattınıza lira yükleyebilir yahut faturalarınızı ödeyebilir, görüşmelerinin süresini ve kiminle yapıldığını öğrenebilir, tarifenizi kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

Self Servis Şifresini Nasıl Alırım?

Vodafone self servis nedir sorusundan sonra çağrı merkezine en çok yöneltilen bir diğer soru ise Vodafone self servis şifresi nasıl alınır olmaktadır. Vodafone self servis şifresi alma işlemleri oldukça basittir. Vodafone Self servis şifresi almak için 2 farklı yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden birincisi self servis sms yöntemidir. Bu yöntemse SIFRE yazarak 7000 numaralı telefona sms atmanız durumunda şifreniz anında size gönderilmektedir. S yazarak 7000 numaralı telefona sms atmanız durumunda da şifrenizi alabilirsiniz. Şifre almak için bir diğer yöntem ise Vodafone sesli yanıt sistemini atayarak şifre alma yöntemidir.

Bu yöntem ile self şifrenizi öğrenmek istiyorsanız, şifre almak istediğiniz telefon numaranız üzerinden 7000 numaralı telefonu aramanız gerekmektedir. Bu işlem sırasında güvenliğiniz için arama yapmış olduğunuz telefon numarası ile şifre almak istediğiniz numaranın eşleşmesi gerekmektedir. Her iki yöntem ile Vodafone müşteri hizmetleri tarafından size verilen şifreler geçicidir. Bu şifreleri kullanıcıların en geç 60 gün içerisinde değiştirmesi ve kendi şifrelerini sistem üzerinden oluşturması gerekmektedir. Müşteri hizmetleri tarafından size verilmekte olan şifreniz ile sisteme giriş yaptıktan sonra sistem üzerinden şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Vodafone Self Servis mobil uyumlu hale geldiği günden beri Vodafone kullanıcılarının bir numaralı uygulaması haline geldi. Durum böyle olunca tüm kontrolü bu uygulama ile ele alabilecek duruma geldik. Paketlerimizi, kalan kullanımlarımızı, bakiye ve TL işlemlerimizi ve tüm servis detaylarını bu uygulama ile öğrenebiliyoruz. Vodafone Yanımda indir yazımıza gözatarsanız nereden ve nasıl indireceğinizi, karşılığında da 1GB Vodafone bedava internet kazanacağınızı öğrenmiş olacaksınız. Bizi takip etmeye devam edin.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum