Vodafone Spotify Kampanyaları ve Tarifeleri

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Vodafone Spotify Kampanyaları ve Tarifeleri

Hem faturalı hem de faturasız olmak üzere Vodafone tarafından size özel sunulmuş Vodafone Spotify Kampanyalarından yararlanmaya başlayacaksınız. Dünya devi müzik uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan Sportiy’de artık müzik şölenine hazır olun. Üstelik pakete gelen kişiler az bir ücret karşılığında hizmetlerden gönül rahatlığı ile yararlanma şansına sahip olacak. Üstelik istediğiniz an 30 milyon şarkı da cebinize anında gelmeye başlayacak. Bu paketten yararlanabilmeniz adına artık faturalı veya faturasız olmanıza gerek yoktur. Çünkü ister faturalı istersenizde faturasız hat sahibi olun paketten en hesaplı yollar aracılığı ile yararlanmaya başlayacaksınız.

Faturasız Esnek Spotify Paketi

Faturasız kişilerin yararlanabileceği bu paket içerisinde 500 MB internet + 1 aylık Spotify Premium Üyeliği yer almaktadır. Üstelik ödeyeceğiniz tutar ise yalnızca 4.90 TL olduğunu söyleyebiliriz. Eğer ki bu tarifedenseniz yapmanız gereken ise bir an önce ESNEK SPOTIFY yazarak yalnızca 7000’e göndermek olacaktır. Başvuracağınız hesaplı bu tür paket hizmetleri sayesinde istediğiniz müzikleri artık cebinizden doyasıya dinlemeye başlamak sizin elinizde olacak.

Bir diğer paket hizmetleri içerisinde yer alan 12 TL tutarında ki Spotify paketleri de yer alıyor. 500 MB İnternet + 1 aylık Spotify Premium Üyeliği şansını yalnızca 12 TL ödeyerek gerçekleştirme fırsatına en iyi şekilde sahip olacaksınız. Bunun için tek yapmanız gereken ise bir an önce SPOTIFY500 yaz, 7000e kısa mesajı göndermek olacaktır.

Faturalı Aylık Spotify Paketi

Size özel Vodafone müzik kampanyasından artık uygun fiyatlı yollar eşliğinde yararlanmanız mümkün olacak. Üstelik yalnızca faturasız değil faturalı vodafone hat kullanıcıları da bu dev paketten istedikleri an sorun yaşamadan yararlanmaya başlayacaklardır. Üstelik 30 milyon şarkı arasından ister yerli isterseniz de yabancı parçaları hemen cebinize getirerek gün içerisinde keyifli bir şekilde dinlemeye başlayabilirsiniz.

Üstelik üyeliğinizi her türlü ortamlarda gönül rahatlığı ile kullanabilecek olmanız işin en çok sevindiren yanlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Reklamsız şekilde onlarca müzik dinleme ayrıcalığı artık son derece uygun fiyatlı şekilde gerçekleşiyor. 500 MB İnternet + 1 aylık Spotify Premium Üyeliğinden yararlanmak istiyorum diyorsanız hemen 12 TL ödedikten sonra ise BONE SPOTIFY AYLIK yaz 3636’ya mesaj yollamanız yeterli olacaktır.

Faturalı 3 Aylık Spotify Tarifesi

1 aylık değil de 3 aylık müzik tarifesinden yararlanmak istiyorum diyen müşterilerine özel olarak Vodafone Faturalı 3 Aylık Spotify hizmetlerini de bir an önce devreye sokuyor. En uygun Vodafone Spotify tarifeleri sayesinde hem yerli hem de yabancı müzikleri dinlemek sizin için hiçte zor olmayacak. 1.5 GB İnternet + 3 aylık Spotify Premium Üyeliğinden yararlanmak adına ise hemen ABONE SPOTIFY 3AY yaz 3636’ya mesaj atıp yalnızca 22 TL gibi bir tutarı ödemeniz de yeterli olacaktır. Müzik artık yeni başlıyor.

Vodafone ile ilgili olarak paylaşılan en son yazılardan birisi olan Vodafone bedava internet konusu ile sende kendine en uygun hediyeyi seçip kullanabilirsin!

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum