Vodafone Süpernet, ADSL, VDSL, Fiber internet Kampanyaları 2016 – 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Vodafone kullanıcıları için hazırlanmış 2016, 2017 kampanyaları mevcuttur. Bu kampanyalar sayesin de interneti doyasıya kullanırken ücretlendirmeleri az ödeme imkânınız bulunacaktır. Vodafone müşterilerine özel bu imkânlardan yararlanmak için bayiliğimize gelmeniz ya da müşteri hizmetlerini aramanız yeterli olacaktır. Tarifelerimiz hakkında bilgi almak için yazımızın devamını okumalı ve size uygun tarifeleri seçebilirsiniz. ADSL, VDSL, Fiber internet kampanyaları bu konumuzda yer bulacak.

Vodafone internet Kampanyaları

Anahtar Teslim Tarifeler

  1. Eko Aile Tarifesi: Bu tarife uygun fiyat içermekte olup, limitsiz kotası mevcuttur. 8 Mbps hız ile 50 GB adil kullanım kotası mevcuttur. Bu kampanyanın fiyatı 56,9 TL olup görevliler tarafından gelip kurulumu yapılmaktadır.
  2. Çekirdek Aile Tarifesi: İsminden de anlaşıldığı gibi çekirdek aile için ideal olan tarifedir. Bu tarifede sınırsız limit olup, 50 GB adil kullanım kotası mevcuttur. 16 Mbps hız içeren bu paketin fiyatı 62,9 TL dir.
  3. Genç Aile Tarifesi: Sürekli internet kullanıcıları için uygun olan bu paket, limitsiz olup 100 GB adil kullanım kotası içermektedir. 24 Mbps hız içeren bu paket aynı zaman da limitsizdir. Fiyatı ise 69,9 TL dir.
  4. Öğrenci Tarifesi: Bu tarife diğerlerinden biraz farklı olup, sadece öğrenciler kullanabilir. Bu tarifede 12 ay taahhüt yapılır ve 100 GB internet, 24 Mbps hız, limitsiz internet içermektedir. Fiyatı 69,9 TL dir.
  5. Genç Profesyonel Tarifesi: Hızlı ve sınırsız internet kullanmak isteyenlerin ideal paketlerinden olan bu tarife 50 Mbps hız içermekte olup, 100 GB adil kullanım kotası mevcuttur. Bu internet paketi de diğerleri gibi sınırsız olup, fiyatı ise 79,9 TL dir.
  6. Dijital Aile Tarifesi: Sürekli internet kullanan geniş aileler için önerilen bu tarife maksimum hız içermekte olup, 200 GB adil kullanım kotası mevcuttur. Her pakette bulunduğu gibi limitsiz olan tarifenin fiyatı 104,9 TL dir.

Yukarıda belirtilen tarifelere bayiliklerden, müşteri hizmetlerinden ve internet sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz sonun da görevlilerimiz adresinize gelerek kurulum işlemlerini ücretsiz bir şekil de yapacaklardır. Aynı zaman da bu tarifelerden herhangi birisine başvuru yapan kişilere 1 adet tablet tarifeye ek sadece 5,90 TL dir. Bu imkândan da yararlanarak tablet sahibi olabilirsiniz. Sadece 5 adımda internet üzerinden başvuru yapabileceğiniz gibi eve teslim imkânı da sizlere verilmiş bir avantaj olacaktır.

Tarifemi Yarat

Vodafone’ nin yeni sunmuş olduğu bu seçenek kendi internet paketinizi belirlemenize yardımcı olacaktır. Nasıl mı? Oldukça kolay bir yöntem ile Vodafone’ nin web sitesine giriş yaparak Tarifemi Yarat Seçeneğine tıklayınız. Orada size sunulan seçenekleri doldurabilirsiniz. Seçenekler ise şu şekildedir;

  • Kota her zaman sınırsız olarak belirlenmiştir.
  • Hız 8, 16, 24, 50, 100 Mbps olarak belirlenmiştir.
  • Adil Kullanım Kotası 35, 50, 100, 200 olarak belirtilmiştir.
  • Tablet istiyorum ve istemiyorum seçeneği mevcuttur.

Vodafone Ev internet Fiyatı Ne Kadar

Yukarıda belirtilen her seçenekten size uygun olanı seçerek yanda belirtilen fiyatlandırmalara göre başvuru yapabilirsiniz. Bu şekil de kendi paketinizi kendiniz yapabilirsiniz. Güncel olarak Vodafone kampanyaları bu şekildedir. Süpernet olarak interneti Vodafone’ den alarak kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Başvurması, kullanması ve seçenekleri ile sizlere süper imkânlar sunmaya devam eden Vodafone tarifelerinden evde internet olarak kullanabileceksiniz. Unutmadan, Vodafone bedava internet için hangi konuya bakmanız gerektiğinide biliyorsunuz. Teknolojinin ilerlemesi internet kullanımına ne kadar teşvik etse de biz uygun fiyatlar ile sizlere tarifeler hakkında sürekli bilgi aktarmaya devam edeceğiz. Bizleri takip ederek güncel kampanyaları bizden öğrenebilir ve yararlanabilirsiniz. Kendinize uygun tarife ve paketleri seçerek nasıl başvuruda bulunacağınıza kadar sizlere bilgi vermeye devam edeceğiz. Eğer üniversite öğrencisiyseniz Vodafone ev interneti önerebiliriz, bunun için fiyatlar daha uygun oluyor. Detaylı bilgi için Vodafone sitesini ziyaret ediniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum