Vodafone Tarife Sorgulama

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Vodafone Tarife Öğrenme

Vodafone yıllardır hizmet kalitesinden ödün vermediği gibi, birbirinden avantajlı kampanyalarla da karşımıza çıkmaya devam ediyor. Çekim gücü ve hizmet kalitesi ile yıllardır en iyisi olmaktan vazgeçmediği gibi yerini korumayı da biliyor. Peki bize sunduğu avantajlı paketlerden yararlanırken ne kadar internetim, SMS’im ve dakikam kalmış nasıl öğrenirim mi diyorsunuz? Vodafone tarife sorgulama ve tarife öğrenme hakkındaki sorularınızı bu yazımızda cevapladık.

Vodafone Tarife Sorgulama

İster faturalı hat kullanıcısı olun ister faturasız hat kullanıcısı olun, tarifenizden dolayı sahip olduğunuz dakika, sms veya internetinizin bakiyesini çok kolay öğrenebilirsiniz.  Vodafone tarife nasıl öğrenilir diyorsanız buyrun cevabımıza. Bununla birlikte varsa kampanya, mesaj yahut internet paketinizle sahip olduğunuz hakların bakiyesini ücretsiz tek bir mesajla öğrenebilirsiniz. Paketinizde bulunan dakika, SMS, MMS ve internet kullanım haklarınızın kalanını bir arada görmek istiyorsanız, OZET yazarak 7000’e ücretsiz bir SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Bunun yanında sadece birinden ne kadar kaldığını öğrenmek istediğinizde ise sadece DK, TL, SMS, INTERNET SORGU, MMS SORGU’dan sadece birini yazıp 7000’e ücretsiz SMS gönderebilirsiniz. Bunlarla birlikte Vodafone Yanımda uygulaması ile de öğrenebilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulaması ile öğrenmeniz için ise öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Daha sonra ise ekranınızda çıkan seçeneklerden hangi haklarınızdan ne kadar kalmış rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi internet üzerinden de yapabilir ve size sunulan online self servis sayesinde anında öğrenebilirsiniz. Ayrıca 7501 arayarak veya yine 7501’e BAKIYE yazıp göndererek de öğrenebilirsiniz. Tüm bunların yanında ve son olarak ise telefonunuzun tuş kısmına gelerek *123#  yazıp arama tuşuna basarak da öğrenebilirsiniz.

Bir önceki konumuz olan Türk Telekom tarife sorgulama işleminin nasıl yapıldığını merak ediyorsan ziyaret etmeni tavsiye ederiz!

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum