Vodafone Tarifem ve Paketim Ne Zaman Bitiyor ve Yenileniyor

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Vodafone Tarifem ve Paketim Ne Zaman ve Yenileniyor?

Son zamanlarda operatör farklılıklarıyla, farklı fırsatlar müşteri memnuniyetine sunulmaktadır. Vodafone en kaliteli paketlerle kullanıcılarına en uygun paket ve tarifeleri sunmaya hız kesmeden devam etmektedir. Son günlerin en dikkat çeken Freezone kampanyaları, genç kullanıcılara ayrıcalık sağlarken dakika, SMS ve internet kullanımlarını en fazla miktarda paketlerinizde sunuyor. Vodafone tarifeleri ile kendinize en uygun paketi seçerek kullanıma başlayabilirsiniz. İnternet üzerinden Vodafone.com adresinden bilgilerinizi girerek paket durumlarınızı inceleyebilir, yeni tarifeler hakkında bilgi sahibi olabilir, paketinizi değiştirebilir ya da yeni bir paket satın alabilirsiniz. Aynı zamanda paketinizde kalan tutarları sorgulayabileceğiniz gibi dakika, SMS, internet durumlarınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Vodafone Tarifem Ne Zaman Biter? Paket Sorgulama

Öncelikle Vodafone cep merkezlerinin 7/24 saat sizlere sınırsız ve kaliteli hizmet sunduğunu belirtmek isterim. Tarifem ne zaman bitiyor diye merak ediyorsanız, paketim ne zaman bitiyor diye kullanmaktan korkuyor ve endişeleniyorsanız, Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak sorgulama yapabilirsiniz. Vodafone hattınız üzerinden 542’yi tuşlayarak veya başka operatör veya sabit hatlar üzerinden 0 (542) 542 00 00 numaralarını arayarak tarife ve paketleriniz hakkında sorgulamalar yapabilir, bilgi sahibi olabilirsiniz. Vodafone faturalı hat kullanıcısıysanız kısa mesaj yoluyla tarife bilginizi veya kullandığınız paketinizden kalan tutarı öğrenebilirsiniz. “ÖZET” yazarak “7000’e yolladığınız zaman size gelen bilgilendirme mesajından kalan dakika, kalan SMS, kalan internet tutarlarınızı ve hangi tarihe kadar o kullanıma sahip olduğunuzu öğrenme imkanı bulacaksınız. Online Self Servis sisteminden Vodafone sistemine giriş yaparsanız, tarife ve paketlerim sekmesinin altında bulunmakta olan Tarife ve Paketlerim’e tıklayıp mevcut tarife ve paketlerinizi görebilirsiniz. Farklı bir seçenek olarak paketim ne zaman yenileniyor diyorsanız 7000’i tuşlayarak, Sesli Yanıt Self Servis aracılığıyla bunu öğrenebilir, farklı alanlarda bilgiler de alabilirsiniz. Mevcut tarifenizi değiştirmek isterseniz 7000 Sesli Yanıt Self Servisinden faydalanarak öğrendiğiniz ve geçmek istediğiniz tarife kodunu mesaj bölümüne yazıp 7048’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Vodafone paket sorgulama

Vodafone paket sorgulama

Her geçen gün kendisini yenileyen ve müşteri memnuniyetini artırmak için baz istasyonları sayısını artıran Vodafone; siz kullanıcılarına sunduğu hizmette sınır tanımıyor. Her kesime özel kampanyalarla kurumsal ve bireysel ihtiyaçlara göre paket ve tarife düzenlemeleri üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Vodafone paket sorgulama işlemi yaptıktan sonra faturalı veya sabit hat kullanıcısı olmanız farketmeksizin siz de Vodafone servislerine uğrayarak ya da Vodafone kullanıcısı olarak ayrıcalıklı paketlerden yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için merkezlerimize uğrayabilir veya müşteri hizmetleri servislerinden yararlanabilirsiniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum