Vodafone Tarifeye Ek Telefon ve Cihaz Kampanyaları 2016 – 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Günümüzde oldukça hızlı bir şekilde gelişen teknolojinin nimetlerini her yerde görüyoruz. Özellikle günümüzde telefon pazarında büyük bir değişim ve gelişim süreci başlıyor. İnsanlar için oldukça önemli olan mobil cihaz kampanyaları artık operatörler tarafından da ön plana çıkarılmaya başlandı. Kredi kartına telefon alma işleminde artık taksit yapılmadığı için, operatörler telefonlar ile birlikte vadeli satış işlemi gerçekleştiriyor. Bu konuda büyük bir yenilik sağlayan ve hizmet bakımından da ön plana çıkarılan çalışmalara bakarsak, ciddi bir rekabet söz konusudur diyebiliriz. Sizin için sağladığımız ve kaliteli bir şekilde karşınıza çıkardığımız her türlü çalışmayı ve fırsatı online olarak takip edebilmeniz için, güncel Vodafone telefon kampanyaları karşınıza çıkarıyoruz.

 

Vodafone Akıllı Telefon Kampanyaları

Vodafone akıllı telefon kampanyalarına baktığımız zaman karşımıza pek çok seçenek çıkıyor. Vodafone telefon kampanyaları en üst segmentten güncel telefon segmentlerine kadar düşüyor. Yani fiyat olarak farklı bir skala üzerinden giden bu cihazlara baktığımız zaman, aylık 70 TL taksitler ile alabileceğiniz (tarife dahil), Galaxy Note 5 vodafone cihazından tutun da, aylık 140 TL taksit ile alacağınız iPhone 6S Plus cihazlarına ulaşana kadar pek çok telefon sizleri bekliyor. Aslında bu konuda birbirinden farklı cihazlar var. İsterseniz bu cihazları kampanya bazına göre hesaplayalım ve buraya not düşelim.

Vodafone Tarifeye Ek Telefon Markaları Nelerdir?

 • Vodafone smart 2016
 • Apple (iPhone)
 • SONY
 • General Mobile
 • Samsung
 • Huawei
 • Vestel
 • HTC
 • LG

Olarak bir marka listesi mevcut. Bu listede giriş segmentindeki cihazlardan tutun da en üst segmentlere kadar (Amiral gemisi modeller) cihazlar bulunuyor.

Vodafone Tarifeye Ek Telefon Modelleri ve Fiyatları

Vodafone Tarifeye Ek Telefon Modelleri ve Fiyatları

 

Vodafone Tarifeye Ek Telefon Fiyatları

Fiyatları artacak şekilde sıralar isek şöyle bir sonuç çıkıyor karşımıza;

 • 8 TL taksitle, Vodafone smart style 7 akıllı telefonu,
 • Vestel Venüs V3 telefonu,
 • Samsung Galaxy Edge S7
 • Galaxy J7 Cihazı ve daha pek çok faturaya ek Vodafone cihazlarını online olarak inceleyebilirsiniz sitemiz üzerinden.

Cihaz kampanyalarına bakacak olursak, yeni faturalı hatta geçenler ile uzun süredir Vodafone faturalı hat kullananlar arasında farklı cihazlar beliriyor diyebiliriz. Vodafone tarifeye ek telefon fiyatları sürekli değişebilir, lütfen dikkat edin.

Vodafone Cihaz Kampanyaları Nasıl Belirleniyor? Nasıl Cihaz Alabilirim?

Arkadaşlar operatörlerin sunduğu tarifeye ek telefon kampanyalarında, genellikle her zaman gerekli olan bir bilgi isteniyor sizden. Kredi notunuz olarak ön plana çıkarılan bu bilgilere bakarak, pek çok konuda çalışmayı ön plana çıkarabilirsiniz ve sizin için sağlanan cihazları inceleyebilirsiniz. Eğer kredi notunuz iyiyse ve uzun süredir Vodafone kullanıcısı iseniz, size büyük ihtimalle en yüksek segmentteki cihazlar çıkacaktır. Ama kredi notunuz iyiyse ve hiç Vodafone kullanmadıysanız, size çıkacak cihazlar genellikle orta segmentteki cihazlar olacaktır. Kredi notunuz düşükse ve uzun süredir Vodafone faturalı müşterisi iseniz, size giriş seviyesi cihazlar çıkacaktır (Genellikle bu süreç böyle işliyor, duruma göre de değişkenlik söz konusu olabiliyor). Operatörler her müşteriyi yanına çekebilmek için bazen kredi notu düşük olanlara dahi hizmet sunuyor diyebiliriz. Sizler de bu güzel tekliflerden yararlanarak, Vodafone tarifeye ek telefon fırsatlarını kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra Vodafone bedava internet konumuzada göz atarak diğer kampanyaları öğrenebilirsiniz. Ayrıca tarifeye ek telefonlar aylık ne kadar diye soranlar oluyor, araştırıp ekleyeceğiz.

Vodafone Tarifeye Ek Telefon Fiyatları Aylık Ne Kadar

Vodafone Tarifeye Ek Telefon Fiyatları Aylık Ne Kadar

Hangi Kampanyalar İle Telefon Alabiliriz?

Vodafone tarafından sunulan kampanyalara bakarsak, şu an için güncel kampanyaları şu şekilde ele alabiliriz.

Genellikle Vodafone bireysel kampanyalar ile ön plana çıkarılan çalışmalar bulunuyor ve bunları size daha uygun bir seviyede tutmanız için birkaç tıklama işlemi gerekecektir. Bunu sağlamanız ve sizin için detaylı bir şekilde düzenlenmesi için, en yakın Vodafone bayiine gidebilirsiniz. Peki hangi tarifeler sunuluyor şu an derseniz;

 • Faturalı esnek tarifesi S: Bu tarifede genellikle her yöne 750 dakika oluyor. Artı yanında 2 gb ve 5000 sms hizmeti bulunuyor. Bu tarifeyi alırsanız şayet, satın almak istediğiniz cihazın fiyatının taksitlerini de ekliyorsunuz üzerine. Bu tarifenin ücreti aylık 35 TL olarak belirlenmiş. Dolayısı ile satın alacağınız cihazın fiyatı ne ise, o fiyatı taksitlere bölüp üzerine tarifeyi de eklemeniz gerekiyor. Yani bu tarife 35 TL + Samsung Galaxy Note 5 aylık taksit tutarı 110 TL olduğu için aylık ödeyeceğiniz ücret 145 TL oluyor. Tabi bu fiyat, alacağınız cihazın taksit tutarına göre değişiyor. En az 24 ay, en fazla 36 ay olarak hazırlanan bu fiyatlarda, eğer daha düşük ödemelerde bulunmak istiyorsanız o zaman 36 aylık vade seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu sayede aylık 70 TL’den başlayan fiyatlarla Samsung galaxy note 5 cihazını Vodafone tarifeye ek olarak alabilirsiniz.
 • Faturalı esnek tarifesi M: Bu tarifede ise yukarıdaki detaylardan farklı olarak internet 3 GB olarak sunulmaktadır.
 • Faturalı esnek tarifesi L: Bu tarifede ise internet 4 GB olarak ön plana çıkıyor. Ardından RED Tarifeleri geliyor. Onda ise daha çok 4 GB ve 6 GB olarak paketler hazırlanmış durumda. En düşük RED tarifesinin aylık fiyatı, 60 TL, en yükseği ise 100 TL olacak şekilde değişiyor. Bu da sizin kolay bir şekilde akıllı telefon almanızı sağlıyor. Tarifeye ek cihazlar konusunda ise genellikle vodem ve tablet Onlar da yine telefon tarifeleri ile aynı tarifelerde sunuluyor. Fiyatları genellikle sık sık değiştiği için, tam net bir fiyat veremesek de, tablet fiyatlarının aylık 10 TL tutarlarından başladığını ve aylık 83 TL taksitlere kadar yükseldiğini söyleyebiliriz. Faturaya ek iPad almak istiyorsanız bu tarifeleri kullanabilirsiniz. Ayrıca tarifeye ek vodem konusunda ise ekstra bir ücret ödemenize gerek kalmıyor. Vodem ile birlikte ev için internet paketi almanız işinizi çözmüş oluyor değerli arkadaşlar. Tek yapmanız gereken en yakın Vodafone iş merkezine giderek başvuru yapmanız ve cihaz alıp alamayacağınızı kontrol ettirmeniz kalıyor.
Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum