Vodafone, Turkcell, Türk Telekom Bedava SMS Paketi 2016 – 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Birçok operatör daha fazla müşteri kazanmak ve elindeki müşterileri tutabilmek için çeşitli kampanyalar düzenlemektedir. Bedava dakika, internet ve SMS kampanyaları müşterilerin memnun olmasına ve operatör tercihinde bunları göz önünde bulundurmasına sebep olmaktadır. Özellikle operatörler arasında numara taşıma ve geçişlerin daha kolay bir şekilde olması, şirketlerin bu tarz bedava paket kampanyalarına daha fazla ağırlık vermelerine d sebep oldu. Bu yüzden en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunan operatörler diğerlerinden bir adım daha önde yer almaktadır.  Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom bu kapsamda birçok kampanya düzenlemektedir. Bedava SMS paketleri de yoğun ilgi gören ve tercih edilen kampanyalardan birisidir. Tüm operatörlerde bedava SMS kampanyası kullanıcılar tarafından ilgi görmekte ve kullanılmaktadır. Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom hat kullanıcıları belirli işlem ve yönergeleri izleyerek bedava SMS paketi yapabilir ve hiçbir ücret ödemeden mesajlaşabilir. Paketler sınırlı sayıda ve yüksek SMS sayılarında olamasa da yine de hat sahipleri tarafından ücretsiz bir şekilde kullanılabilmektedir. 2016 bedava SMS paketlerini şu başlıklar altında inceleyebiliriz:

Turkcell Bedava SMS Paketi 2016 – 2017

Turkcell belki de en kaliteli hizmeti sunan operatörlerin başında gelmektedir. Sunduğu hizmetler her ne kadar kaliteli olsa da Vodafone ve Türk Telekom’a oranla fiyat olarak biraz daha yüksektir. Buna rağmen Turkcell de diğer operatörler gibi müşterilerini memnun etmek için elinden geleni yapmaktadır. Güncel olan kampanyalardan birisi de bedava SMS paketi kampanyasıdır. Herhangi bir ücret ödemeden Turkcell kullanıcıları bedava SMS paketi yaparak kullanamaya başlayabilir. Üstelik bunun için herhangi bir ücret ödemeniz veya bir işlem yapmanız da gerekmiyor.

Turkcell Bedava SMS Paketi Nasıl Yapılır?

Bedava SMS paketinden faydalanmak isteyen kullanıcılar için yapılması gerekenler oldukça basittir. İlk etapta telefonunuzun SMS bölümüne girerek mesaj göndermek isteyeceğiniz numara seçme bölümüne gelin. Buraya 2222 yazın ve ardından mesaj yazılacak metin bölümüne gelerek ‘Evet SMS’ yazarak mesajınızı gönderin. 2222’ye gönderdiğiniz tüm mesajların ücretsiz olduğunu belirtmekte de yarar var. Ardından belli bir süre sonra telefonunuza Turkcell bedava SMS paketinin aktif olduğuna dair mesaj gelecektir. Bu mesajın ardından bedava SMS’lerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Bedava SMS’lerinizi müşteri hizmetlerinden veya kalan bakiyenizi öğrenmek için mesaj göndererek takip edebilirsiniz. Turkcell bedava SMS kampanyası sadece bununla da sınırlı değil. Mesaj bölümüne gelerek sadece ‘Merhaba’ yazıyoruz ve 2222’ye ücretsiz şekilde SMS gönderiyoruz. Bu şekilde SMS göndererek ücretsiz Turkcell SMS paketine sahip olacaksınız. Mesaj gönderdikten belli bir süre sonra telefonunuza bedava SMS kampanyasının başladığına dair mesaj gelecektir. Bu mesajı aldıktan sonra rahat rahat mesajlaşabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli olay SMS gelmeden mesaj atmamanızdır. Aksi takdirde standart SMS ücreti ödeyebilirsiniz. Yani mutlaka bedava SMS kampanyanızın başladığına dair mesajı beklemelisiniz. Turkcell kullanıcılarını mutlu edecek güncel kampanyalardan birisi de ‘Sürpriz Paketi’dir. Bu pakette de bedava SMS paketi olacağı gibi ekstradan dakika ve internet paketi de mevcuttur. Eğer bu sürprizlerden faydalanmak istiyorsanız ilk etapta mesaj kısmına gelerek büyük harflerle ‘SURPRİZ’ yazarak 2222’ye ücretsiz mesaj atmanız gerekmektedir. SMS paketinin yanında bedava dakika ve internet paketlerinden de bu yöntemle yararlanabilirsiniz. Sürpriz paketiniz aktif olduğunda size mesaj gelecektir. Ardından hediye SMS, internet ve dakika paketlerinizi rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz. Turkcell bedava SMS paketinden yararlanırken aktif olduğuna dair mesaj gelmeden SMS atmamanız sizin yararınıza olur. Ayrıca ne kadar hediye SMS kazandığınızı da gelen mesajdan görebilirsiniz. Kalan SMS’lerinizi yine sorgulama yaparak takip etmeniz mümkündür. Şimdi bu konuyu açınca Turkcell bedava 10.000 sms kampanyası varmış gibi düşünmeyin arkadaşlar. Değil burada hiç bir sitede bulamazsınız, eğer öyle bir kampanya olsaydı sitemizde bulabilirsiniz. Yine eğer olurda Turkcell bedava internet kampanyalarına gözatmak isterseniz ilgili konuya gidebilirsiniz.

Turkcell Süpriz Kampanyası

Turkcell Süpriz Kampanyası

 

Türk Telekom Bedava SMS Paketi 2016 – 2017

Eski adıyla AVEA olarak bilinen operatör ile birleşen Türk Telekom, müşterilerine iyi bir hizmet vermeyi amaçlamaktadır. AVEA ve Türk Telekom bu amaçla güçlerini bileştirmişleridir ve AVEA kullanıcılarının operatör ismi ‘Türk Telekom’ olarak değişmiştir. Telefonlarda Avea yazan yerde artık Türk Telekom yazmaktadır. Fark sadece bu da değildir. Hizmet anlayışı ve güncel kampanyalarla hem elindeki müşterileri memnun etmek hem de daha fazla kişiye ulaşmak amacıyla Türk Telekom da diğer operatörler gibi bedava kampanyalar düzenlemektedir. Bunlardan en fazla ilgi görenlerinden birisi de Türk Telekom bedava SMS kampanyasıdır. Bu kampanyadan yararlanmak oldukça basit ve kolaydır. Hem de hiçbir ücret ödemeden Türk Telekom ücretsiz SMS kampanyasından yararlanabilirsiniz. Peki, bedava Türk Telekom SMS kampanyası nasıl yapılıyor?

Türk Telekom Bedava SMS Paketi Nasıl Yapılır?

Bedava SMS paketi ayrıcalığından yararlanmak isteyen Türk Telekom müşterileri, mesaj bölümüne gelerek büyük harflerle ‘DENEME’ yazıp 5555’e mesaj gönderebilirler. Bu mesajı gönderdikten sonra size bedava SMS kampanyasının aktif olduğuna dair bir mesaj gelecektir. Bu aktif uyarısının ardından bedava SMS paketinizi rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz. Ne kadar SMS hediye geleceğini ise gelen mesajdan öğrenebilirsiniz. Kalan mesajlarınızı bakiye sorgulama yaparak öğrenebilir ve takip edebilirsiniz. Kampanya sadece bununla da sınırlı değildir. Sadece SMS değil beraberinde dakika ve internet paketi de kazanmak istiyorsanız Türk Telekom 1 GB bedava internet, 1000 Dakika ve 1000 SMS paketine ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Bunun için ‘HERYONE’ yazarak 5555’e mesaj atmanız yeterlidir. Kampanya aktif olduktan sonra bedava SMS, internet ve dakikalarınızı kullanabilirsiniz. Ayrıca kalan dakika, SMS ve internetinizi sorgulayabilir ve takip edebilirsiniz. Bir diğer bedava paket kampanyası da Türk Telekom’daki bir tarifeye geçen müşterileri içindir. Bu kampanyada ücretsiz olarak 500 Dakika, 500 SMS ve 500 MB internet kullanabilirsiniz. Eğer bir Türk Telekom tarifesine geçtiyseniz yine ‘DENEME’ yazarak 5555’e gönderebilirsiniz. Bu mesajla birlikte ilk 3 ay boyunca 500 Dakika, 500 SMS ve 500 MB internet paketinizi kullanabilirsiniz. Paket aktif olduğunda telefonunuza bir mesaj gelecektir. Bu mesajı aldıktan sonra Türk Telekom bedava SMS, dakika ve internet paketinizi rahat rahat kullanmaya başlayabilirsiniz. Kampanyaların değişiklik gösterebileceğini ve Türk Telekom’un değişiklik yapabileceğini göz önünde bulundurmanızda da sizin açınızdan fayda var. Bu nedenle paketlerin aktivasyon mesajı telefonunuza gelmeden herhangi bir kullanım yapmanızda hizmetlerin standart ücretlendirmelerini ödeyebilirsiniz. Bu nedenle bedava SMS paketinden yararlanırken dikkatli olmalısınız. İnternet sahibi değilseniz, bedava internet için yapmanız gerekenleri sitemizde bulabilirsiniz.

bedava sms

bedava sms

Vodafone Bedava SMS Paketi 2016 – 2017

Vodafone da müşterilerine önem veren ve diğer operatörlerden daha ön plana çıkmak isteyen bir firmadır. Bu rekabet ortamında müşterilerine daha farklı şeyler sunabilmek adına SMS kampanyası yapmamaktadır. Bu Türk Telekom ve Turkcell karşısında bir adım geri düşmesine neden olacak gibi gözükse de Vodafone da farklı bir bedava SMS kampanyasına imza atmıştır. Vodafone müşterilerinin bedava SMS paketi kullanma imkânı yoktur ancak Vodafone her müşterisine her gün ücretsiz 10 SMS hakkı tanımaktadır. Yani aylık bedava 300 SMS gönderebiliyorsunuz. Peki, günde ücretsiz 10 SMS’i nasıl gönderebiliyorsunuz ve bu işlemi nasıl yapabilirsiniz?

Vodafone Bedava SMS Gönderimi Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava SMS paketi yerine kullanıcılarına farklı bir sistemler günde 10 adet aylık ise toplamda 300 adet bedava SMS gönderebilme imkânı sunmaktadır. Bu işlemi ise Vodafone Web SMS özelliği ile gerçekleştirmektedir. Vodafone açıkçası müşterilerine bu servisi kullanmalarını sağlamak amacıyla böyle bir stratejiye başvurmuştur. Müşterilere bedava SMS paketi dağıtmayan Vodafone böylece hem Vodafone Web SMS özelliğinin aktif olarak kullanılmasını hem de internet sitesinin daha fazla ziyaret edilmesini sağlamaktadır. Vodafone’un internet sitesine girerek her gün ücretsiz bir şekilde 10 SMS göndermeniz için Vodafone Online Self Servis sistemini kullanmanız gerekiyor. Sisteme giriş yaparak günde 10 SMS atabiliyorsunuz. Sisteme giriş yaparken sizden telefon numarası ve şifre isteniyor. Kendi telefon numaranızı ve şifrenizi girerek sisteme giriş yapabilirsiniz. Eğer Vodafone Self Servis şifreniz yoksa büyük harfle ‘S’ yazarak 7000’e ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz. Kısa süre içerisinde Vodafone Self Servis şifreniz telefonunuza gelecektir. Telefon numaranız ve şifrenizle sisteme giriş yaparak günde 10 SMS atma hakkına erişebilirsiniz. Ayrıca akıllı telefonunuza da Vodafone Self Servisi indirebilir ve her an kullanıma hazır şekilde telefonunuzda bulundurabilirsiniz. Yani sadece bilgisayardan giriş yapmanıza gerek kalmamaktadır. Akıllı telefon ve tabletlerinizden de bu uygulamayı indirerek kullanabilir, birçok hizmeti kolayca alabilirsiniz. Uygulamayı indirecek kadar internetiniz yoksa Vodafone bedava internet konumuza gözatabilirsin. Vodafone diğer operatörlerden farklı olarak Vodafone Self Servis hizmetiyle bedava günlük 10 SMS hizmeti sunmaktadır. Her gün sisteme giriş yaparak ücretsiz şekilde dilediğinizce 10 adet SMS atabilirsiniz. Bu kampanya ve servislerin değişiklik gösterebileceğini göz önünde bulundurmalı ve Vodafone bedava SMS kampanyasından ilerleyen zamanlarda daha farklı şekillerde faydalanabilirsiniz. Vodafone da Türk Telekom ve Turkcell gibi direkt telefondan kullanılabilecek şekilde bedava SMS kampanyası düzenleyebilir. Bu nedenle sürekli güncel kampanyaları takip etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Operatörler 2016 ve 2017 yıllarında yeni bedava SMS kampanyaları düzenleyebilirler. Bu nedenle sürekli olarak güncel kampanyaları takip etmelisiniz. Ayrıca paketin nasıl yapıldığına ve ücretli olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Bazı kampanyalarda operatörler tanışma amaçlı SMS paketleri sunabilmektedir. Yani ilk ay veya ilk kullanımda ücretsiz ancak daha sonra belli bir ücret kesilmektedir. Bu yüzden paketin ücretli olup olmadığına dikkat etmeli ve tam anlamıyla bedava SMS paketlerinden faydalanmalısınız. Pakette kalan SMS’leri zaman zaman kontrol ederek tarifeniz üzerinden standart ücret ödememeye özen göstermelisiniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum