Vodafone TV Nedir?

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Vodafone TV Nedir?

Ülkemizin önde gelen GSM operatörlerinden Vodafone her gün kendisini geliştirmekte ve siz değerli müşterilerimize en iyi hizmetleri en yüksek kalitede sunmaya devam ediyor. Vodafone tv bu hizmetlerden biri.  Artık popüler televizyon kanallarını ve burada yayınlanan bütün dizileri veya programları akıllı cep telefonlarınızdan izleyebilir hatta kaydedebilirsiniz. Üstelik tabletler içinde aynı şekilde uyarlanmıştır. Fakat hemen belirtelim İOS işletim sistemine sahip cihazlar bu servisten yararlanabilir. Vodafone tv sayesinde yayını istediğiniz anda durdurup daha sonra yeniden başlatabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra 15 dakika geriye sarma özelliği ile yayını tekrar izleyebilirsiniz. Tabi servis özellikleri bununla sınırlı değil. Beğendiğiniz her hangi bir programı facebook, tiwitter veya instagram kullanarak paylaşabilirsiniz. Bütün bunlardan ayrı olarak kaçırmayı istemediğiniz bir yayını başlamadan önce alarm kurarak size hatırlatmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik standart pakete üye olmanız halinde ilk bir ay ücretsiz faydalanacağınız bu servise üye olmak için her hangi bir taahhütte bulunmanız gerekmiyor. Kullandığınız uygulamayı beğenmeniz halinde bir sonraki ay ücretlendirme yapılıyor. Bunun için aylık tutar 5 TL olarak belirlenmiştir. Servis üyeliğinizi iptal etmekte oldukça kolay İPTAL… ( noktalı bölüme hangi pakete dahilseniz onun ismini yazacaksınız)ve 8888 kısa mesaj atacaksınız.

Servisten Nasıl Yararlanacağız?

Öncelikle servise üye olmanız gerekiyor. Vodafone TV nedir ve nasıl üye olunur diye sorabilirsiniz hemen cevaplayalım tabletler ve android telefonlar için Google Play Store sayfasına, iOS ve tablet için Apple Store sayfasına Vodafone TV yazarak bulduğunuz uygulamayı indir butonundan indiriyorsunuz. Programı indirdikten sonra sonraki adım butonu yardımıyla devam ediyorsunuz cep telefonunuza gelecek doğrulama kodunu sisteme yazıp ilerlemeye devam ediyorsunuz. Daha sonra kendi şifrenizi oluşturuyorsunuz ve artık kendinize uygun bir paket seçmeniz gerekiyor. Bu seçimin ardından “ABONELİKLERİMİ GÜNCELLE” butonuyla sistemi aktif hale getiriyorsunuz ve işleminiz tamamlanıyor. Tabi bunlar ilk defa abone olacaklar için bir uygulama daha önceden aboneliğiniz varsa. Yeniden kaydolmanıza gerek yoktur. Aktif hale getirdiğiniz Vodafone TV aboneliklerinizi istediğiniz zaman Abonelik Paketleri menüsünden seçerek başlayabilirsiniz. Eğer şifrenizi unutursanız şifremi unuttum bölümünden gerekli şifre değişikliklerinizi yapabiliyorsunuz.

Servisten Yararlananlar internet Kotasını Tüketiyor Mu?

Bu servisi Wİ-Fİ üzerinden kullanacaksanız internet sağlayıcınız belirli bir oranda ek ücret ödemek durumunda kalabiliyor o nedenle kendi internet sağlayıcınızdan gerekli bilgiyi edinmenizde fayda var. Tüm bunların yanı sıra aynı anda 3 cihaz ile birlikte kullanabiliyorsunuz. Görüntü ve ses kalitesi sizin dahil olduğunuz internet hızınızla orantılı olarak değişiklik arz ediyor. Vodafone kampanyaları bundan sonrada devam edecektir yenilikler hakkında bilgi almak için Vodafone resmi sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca internet ihtiyacınız da var ise bedava internet paketi sahibi olmak isterseniz ana konumuzu ziyaret edebilir, kendinize en uygun paketi seçebilirsiniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum