Vodafone Yanımda Uygulaması ile Hediye internet Paketi

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Vodafone, Vodafone yanımda uygulaması ile uygulamayı indiren ve kullanmaya başlayan müşterilerine bedava internet paketi sunmaktadır. Vodafone yanımda uygulama2016 yılında kullanılmaya başlayan bir uygulamadır. Bu uygulamayı akıllı cihazına yükleyip kampanyaya katılmak için gerekli yerleri dolduran müşteriler 1 GB hediye internet kazanmaktadır. Kampanyaya katılım yapılması durumunda 1 GB interneti kullanım süresi 3 gündür. Bu kampanyadan yalnızca bireysel hat sahipleri yararlanabilir. Esnek tarifeli hat sahipleri hatlarının faturalı yahut faturasız olduğu fark etmeksizin 1 GB yerine 2 GB bedava internet kazanabilirler. 2GB’lık bedava internet paketinin de süresi 3 gündür. Paket veri aşımı tarifeye ek olarak standart internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Vodafone Bedava 2 GB internet

Hediye internet Paketi Kampanyasına Nasıl Başvurulur?

Hediye internet paketi nasıl yapılır sorusu Vodafone aboneleri tarafından en çok yöneltilen soruların başında geliyor. Hediye internet kazanmak için yapılması gereken tek şey Vodafone yanımda uygulamasını indirmek, uygulamaya kişisel bilgileri girmek ve internet paketleri kategorisinden Hediye internet paketi kampanyasına başvuru yapmak gerekmektedir. Bedava internet paketi için her hangi bir TL yüklemesi talep edilmemektedir. Vodafone yanımda uygulaması Android, Windows, Apple iPhone işletim sistemli telefonlarda kullanılabilmektedir.  2016 Vodafone yanımda uygulamasını indirdikten sonra müşterilerin çıkan bilgilere eksiksiz cevap vermesi gerekmektedir.  İnternet paketleri menüsünden yapacağınız başvurunun ardından cep telefonunuza gelecek aktivasyon mesajı ile kullanım süresi işlemeye başlar. Vodafone yanımda uygulamasını indiren müşteriler vodafone bedava internet, sms ve dakika paketinin yanında Vodafone anlaşmalı markalarından yapacakları alışverişlerde indirim ve hediye kazanma imkânı elde ederler.

Kampanya Şartları

1-Kampanyaya katılan müşterilerin kalan limitleri Vodafone yanımda uygulaması tarafından sorgulanamamakta 7000’a ozet yazıp mesaj atarak sorgulanmaktadır.

2-Hediye internet paketinin kullanılma süresi 3 gündür ve bu süre onay sms’inin geldiği tarihte başlar. 3 günün dolmasının ardından hediye internet paketi sona erer. Vodafone abonesinin kalan limiti başka bir pakete devredilmez yahut yenilenmez.

3-Vodafone hediye internet paketini bitmesinin ardından Vodafone abonesinin varsa diğer internet paketleri kullanılmaya başlanır. Abonenin başka bir paketinin olmaması durumunda abonenin internet kullanımları standart internet kullanımı üzerinden ücretlendirilir.

4- Vodafone abonelerinin hediye internet paketini kullanmaya başlayabilmeleri için cihazların 3G ve 4.5G servisleri hemen açılır. Paket kullanılmaya devam edildiği müddetçe bu servisler kapatılmaz.

5-Hediye internet paketi yalnızca yurt içi kullanımlar için geçerlidir. Yurt dışı kullanımlar uluslararası GPRS dolaşım ücreti üzerinden değerlendirilir.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum