Vodafone YemekSepeti Kampanya ve İndirimleri

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Vodafone Yemeksepeti Kampanya ve İndirimleri

Vodafone kendi kullanıcılarının neredeyse tamamına ve özellikle öğrencilere her zamanki gibi kampanya ve indirim yapıp büyüklüğünü göstermeye devam ediyor. Operatör devi Vodafone Yemek sepeti kampanya ve indirimleri ile kullanıcılarının yüzünü güldürüyor.

Vodafone’luysan Aç Kalmazsın

Vodafone’lusunuz ve karnınız acıktı. Tek derdiniz “Acaba ne yesem?” sorusuna cevap vermek olsun. Vodafone sizin yerinize nasıl, ne kadar uygun fiyata alacağınıza karar veriyor. Pizza, dürüm, pide, kebap, çiğ köfte, hamburger, ev yemekleri, pasta… Siz sadece ne istediğinizi düşünün.

Türkiye’nin en büyük yemek sipariş sitesi Yemeksepeti üzerinde 660’dan fazla restoran ve 140’dan fazla menüde yaptığı kampanya ve indirimler ile kullanıcılarının neredeyse tamamına hitap eden Vodafone, kampanya koşullarında hiçbir zorluk göstermiyor.

Kampanya için herhangi bir evrak istemeden, yaş kısıtlaması ve tarife kısıtlaması yapmadan yalnızca aktif bir Vodafone kullanıcısı olmanı istiyor. Kampanyaya katılım için SMS ile tek kullanımlık bir şifre alman gerekiyor. Şifreni Yemeksepeti’nin sitesinde veya Vodafone’un sitesindeki kampanyanın geçerli olduğu restoran listesinde bulunan mekanlarda kullanabilirsin. Bu şifre için hiçbir ücret talep edilmeyecek ve şifren ile %50’ye varan indirimlerden yararlanabileceksin. Yalnız, bu kampanya sadece senin gibi Vodafone kullanıcılarına özel menülerde geçerli. Ayrıca bu kampanyaya katılımını başka hiçbir kampanya etkilemiyor. Yani başka kampanyalar ile beraber kullanabilirsin. Kampanyaya katılımını kısıtlayacak hiçbir etken de yok. Kampanyaya katılım tamamen limitsiz. Eğer bir gün kampanyayı iptal etmek istersen endişelenmene gerek yok. Şifreyi aldıktan sonra kullanıp kullanmamak sana kalmış. Ayrıca Vodafone bedava internet konusuna bakman da senin için fayda sağlayabilir Vodafone’lu. Çünkü sınırsız internet sahibi olmayı herkes çok ister, sende hemen göz at.

Vodafone Yemek sepeti kampanya ve indirimleri ile kullanıcıları dışındaki insanlardan daha uygun fiyata karnını doyurmanı sağlıyor. Senden istediği hiçbir şey yok. Sadece aktif bir Vodafone kullanıcısı olman ve karnının acıkmış olması yeterli. Bu kampanya ile öğrencilerin ve neredeyse her kullanıcısının aç karnını doyuran Vodafone, yine operatör dünyasına damgasını vuruyor. Hiçbir ücret ödemeden bir SMS ile alabileceğin şifre sayesinde daha uygun fiyata canın ne çekiyorsa yiyebilirsin. Gün senin günün Vodafone’lu. Artık yediğin yemeğe ne kadar ödeyeceğini düşünme. Sen sadece yemeğinin tadını çıkar. Zira Burger King, McDonalds, Pizzahut, Dominos Pizza, KFC gibi bir çok firmada indirim bu operatörden geçiyor!

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum