Vodafone Yeni Yıl Kampanyaları ve Tarifeleri 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Vodafone Yeni Yıl Kampanyaları ve Tarifeleri 2017

Her zaman müşterilerinin yüzünü güldüren en ekonomik ve hesaplı tarifeleri sunan Vodafone, Yeni Yıl başlamasının ardından çok yeni kampanyaları hizmet olarak vereceğini açıklamış bulunmaktadır.

Kullanıcılarına özel olarak hazırladığı tüm ihtiyaçların ve beklentilerin karşılanabileceği Paket ve Tarife ve Bedava İnternet paketlerini bir araya getirmektedir. İster internet paketi, ister mesajlaşma ve isterseniz de dakika. Her türlü beklentiye cevap verebilecek birbirinden değişik tarifeler bulunmaktadır. Dünyanın ileri gelmiş operatörleri arasında bulunan Vodafone, bu büyük pazarda daima müşteri memnuniyetini korumak ve müşteri kazanabilmek adına çalışmalarını en hızlı şekilde sürdürmektedir.

Tüm kullanıcılarına göre hazırlanmış olan tarifelerle 2017 yılında da Vodafone kullanıcıları rahat bir yıl geçirecekler.

Faturalı Esnek Tarifesi Full Paket Digiturk Play ve Tablet Kampanyalı

Aylık sabit sadece 35 TL ödeyerek her yöne 500 dakika + 2 GB internet + 4000 SMS in bulunduğu bu pakette 12 ay taahhüt sözü verenler 6 TL’lik fiyat imkânlarıyla aynı tarifeden faydalanabilmektedir. Bu kampanyadan yararlanmak için telefonların mesaj bölümüne girerek büyük harflerle ESNEK KAMPANYA yazıp 7000’e göndermeniz yeterli olacak. Ayrıca bu tarife içerisinde internet paketinin bitmesinden dolayı sıkıntı yaşanmamaktadır. Internet paketi bittikten hemen sonra dilerseniz bir GB’lık internet hakkına 14,99 TL’ye sahip olabilirsiniz.

 

Faturalı Esnek Tarifesi Koruma Paketli

Aylık 35 TL sabit ücret vererek 2 GB internet ve her yöne 500 dakikanın sahibi olabilmektesiniz. 12 Ay kalma sözü vererek 6 TL’lik fiyat avantajlarından da aynı tarife üzerinden yararlanabilirsiniz. Paket içerisindeki dakikalarını bittiğinde 5 TL karşılığında 150 dakika alabilir, 9 TL karşılığında da bir GB internet paketi de alınabilmektedir.

Faturalı Esnek Ekstra Tarife Digiturk Play Kampanyalı

Her ay sabit 45 TL ödeyerek 6000 SMS +  3 GB internet ve her yöne 750 dakikalık konuşma süresi ile ayarlanmış olan bu pakette, 12 aylık taahhüt vermek kaydı ile 6 TL’lik indirimden de yararlanabilmektedir.

Faturalı Esnek L Tarifesi

Ayda sadece 49 TL ödeyerek 1000 dakika her yöne konuşma süresi + 4 GB internet paketi ve 5000 SMS bu paketin içerisinde yer almaktadır. 12 ay taahhüt sözü vermenize gerek yoktur. İstenildiği zaman paket bırakılabilir ve her hangi bir kontrat yapma mecburiyeti bulunmamaktadır. Aynı zamanda paketiniz içerisinde bulunan konuşma süresi internet veya SMS’ lerden herhangi birinin bitmesi durumunda yine ek paket avantajları bulunmaktadır.

Faturalı Esnek M Paketi

Ayda 750 dakikalık konuşma süresi + 5000 adet SMS ve 300 MB internet paketinin bulunduğu faturalı esnek M tarifesinde operatör kullanıcıları hiçbir şekilde bu Tarife’ye geçmek için herhangi bir taahhüt veya kontrat yapmamaktadırlar. Fiyatı 40 TL olan ve istedikleri anda kullanmamayı dileyebilir ve bu tarifeden ayrılabilirler.

Faturalı Esnek S Tarifesi

Aylık 750 dakika konuşma süresinin içerisinde bulunduğu bu pakette ayrıca 5000 adet SMS ve 2 GB’lık internet paketi de bulunmaktadır Fiyatı yalnızca 35 TL olan bu paketi dilediğiniz an kullanmama hakkına sahipsiniz ve herhangi bir kontrat yapılmadığı gibi taahhütte verilmemektedir.

1 GB Aylık İnternet Paketi Tarifesi Digiturk Play Kampanyalı

Bu paket içerisinde konuşma dakikası ve SMS paketi bulunmamaktadır. Yalnızca 1 GB internetin kullanabildiği bu paketin fiyatı 15 TL’dir. Bu paketi kullanabilmek için 24 ay kontrat yapılması gerekmektedir. Taahhüt verdikten itibaren 24 ay boyunca hiçbir şekilde 1 GB’lık internet paketinden vazgeçilememektedir.

10 GB İnternet Paketi

 

Aylık olarak kullanılabilen 10 GB internet paketine 50 TL karşılığında sahip olunabilmektedir. Ancak paket içerisinde SMS ve konuşma süresi bulunmadığı gibi 24 ay kontrat süresi de mecbur kılınmaktadır. Herhangi bir şekilde paket kullanmamak istenilirse cezayı kontrat miktarlarını kullanıcılar ödemek zorunda kalmaktadırlar.

20 GB İnternet Paketi

12 aylık kontrat süresi bulunan bu pakette aylık 20 GB internet paketini 90 TL karşılığında kullanabilmektesiniz. Her hangi bir şekilde paketten vazgeçilirse cayma bedeli olarak ödenecek miktar son gelen faturanıza yansıtılmaktadır.

Red Tarifeleri 2017

Aylık sabit ücreti 70 TL olan ve tarife içerisinde sabit hatlarla sınırsız konuşma hakkı bulunan her yöne 1000 SMS her yöne 1000 dakika konuşma süresi ve 6 GB internet tarife içinde yer almaktadır. Yurtdışındaki 23 ülke ile ev ve cep numaralarını tarifedeki her yöne olan dakikalar ile hiçbir ek ücret ödemeden arama imkânı bulunmaktadır. Yurtdışında 51 ülke ile günde sadece 12,90 TL ye konuşabilirsiniz.

Red 4,5G Red Elite

Aylık sabit fiyatı 170 TL olan Vodafone’ lular ve diğer sabit hatların tamamı ile konuşma yapabileceğiniz her yöne 1000 SMS + 25 GB internet paketi ve her yöne 1000 dakika konuşma süresi bu paket içerisinde bulunmaktadır. Vodafone Red tarifesi ile yurt dışındaki Türkiye içerisinde gibi konuşabilmektedir. Yurtdışı dışında herhangi bir yerden konuşma yapıldığı takdirde günlük 12,90 TL ile ücretlendirilmektedir.

Vodafone bedava internet kampanyalarını detaylı incelemek, nasıl yapıldığını öğrenmek ve kimlerin yararlandığına göz gezdirmek için lütfen ana konumuzu ziyaret ediniz. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum