Vodafone Yurtdışı Paketleri 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Vodafone Yurtdışı Paketleri 2017

Merhaba arkadaşlar, bugün farkettiğim bir şey oldu. O da bugüne kadar hep yurtiçi kullanıma uygun olan paketleri paylaşıp yurtdışı hakkında hiçbir şey paylaşmamış olmam oldu. Sonra PC başına geçip bu yazıyı hazırlamaya karar verdim. Öncelikle Vodafone yurtdışı paketleri hakkında yazacağım, ilerleyen günlerde diğer operatörler içinde birşeyler paylaşacağız, diğerleri için takibe devam ediniz. Öncelikle kendi şahsi görüşlerimi paylaşmam gerekirse fiyat olarak yurtdışı paketleri normal paketlere göre çok daha pahalı. Nedeni nedir derseniz onun hakkında bir bilgim de yok. Masraflar vs artıyor diyeceğim ama Vodafone zaten bir İngiliz firması, yani atıyorum İngiltere’ye gidip 5-10 katı fatura ödemenin anlamı nedir anlayamadım araştırdım ama bulamadım.

Şimdi size paketleri vs hiç anlatmayacağım arkadaşlar, inanın günlük 25MB internete kimse 25TL vermek istemez. Fiyatlar evet bu şekilde, onun yerine yapmanızı tavsiye edebileceğim birşey var. Onu da aşağıda ki başlıkta anlatacağım.

Vodafone Herşey Dahil Pasaport 2017

Evet, cazip fiyatlar ile yurtiçinde aldığımız paketleri ve tüm kullanım haklarını günlük 12,90 TL ödeyerek yurtdışında da kullanabilirsiniz. Yani hergün 12,90 TL ödeyeceksiniz ve Türkiye’de aldığınız paketin aynısını yurtdışında da kullanabileceksiniz. Pasaport tarife olarak bilinen bu özellik Vodafone için geçerli olup ülkeden ülkeye fiyatlar değişebiliyormuş. En kesin bilgi için Vodafone Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçmenizi de ayrıca tavsiye ediyorum.

Yurtdışında telefonunuzu ve operatörünüzü kullanmak için yapmanız gerekenleri şu görsel ile özetleyelim;

Vodafone Herşey Dahil Pasaport 2017

Vodafone Herşey Dahil Pasaport 2017

Bulabildiğim tüm bilgiler bunlar arkadaşlar. Vodafone bedava internet konusunda belirttiğimiz paketler sadece ülke içinde geçerli olup yurtdışında kullanılamıyor. Aman dikkat edin, hele faturalıysanız süpriz bir meblağ ile karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek olabilir. Kendinize iyi bakın, bizi takip etmeye devam edin.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum