Yeni Abonelere Özel Freezone Faturalı Esnek Tarifeleri

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Yeni Abonelere Özel Freezone Faturalı Esnek Tarifeleri

Yaptığı kampanyalar ile mevcut ve yeni abonelerinin ilgisini çeken Türkiye’nin en çok tercih edilen operatör firmalarından olan Vodafone Freezone faturalı esnek tarifeleri ile birçok mobil kullanıcının ilgi odağı olmuş gibi gözüküyor.

Bu teklif ile abonelerinin artık ay sonunu dert etmek zorunda kalmadan yakınları ile rahat rahat konuşabilmelerine ve mesajlaşabilmelerine olanak sağlayan GSM firması aynı zaman sunduğu cepten internet ile de kullanıcılarının yüzünü oldukça güldürüyor. Çekim kalitesi ve kapsama alanı ile müşterilerine daha kesintisiz ve kaliteli bir hizmet sunan dev firma, bu alandaki çalışmaları ile de tüm dikkatleri üzerine çekiyor ve oldukça fazla olumlu tepki topluyor.

Freezone dünyasına katılarak sizde hem kendinize hem cebinize uygun olan paketi seçip, kullanım haklarınızın keyfini çıkartabilirsiniz.

Freezone Katılım Şartları Nelerdir?

Freezone’lu olan yeni abonelerin katılımına açıktır.

Nasıl Katılabilirim?

542’ye telefon edip müşteri hizmetlerine talepte bulunarak, Vodafone Self Servis üzerinden ya da Cep mağazalarına gidip başvuruda bulunarak kısa süre içerisinde katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Mini
2 GB internete, her yöne 600 dakika ve 1000 SMS’e 25TL karşılığında sahip olabilirsiniz. 2 GB internetin 1 GB’sini yalnızca akşamdan sabaha kullanabilirsiniz.

Midi
Her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 5 GB internete 12 aylık sözünüze 25 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. 2 GB internetin 1 GB’si akşam 9 sabah 9 saatleri arasında kullanabilirsiniz.

Aile Maksi

3+3 GB internete aylık 25 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Maksi

7 GB internete 12 aylık kontrat yaparak 35 TL karşılığından sahip olabilirsiniz. 3 GB’sini akşam 9 ile sabah 9 saatleri arasında kullanabilirsiniz.

Ekstra
10 GB internete kampanyalı fiyatı 40 TL’ye sahip olmak için 12 aylık taahhüt yapmanız yeterlidir. 5 GB’sini akşamdan sabaha kullanım için hattınıza tanımlanır.
Nasıl İptal Edebilirim?

İnternet üzerinden veya müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylar

Tarifenizin içeriğini bitirdiğinizde SMS ile bilgi sahibi edilirsiniz.
Kullanım haklarınız hakkında bilgi sahibi olmak için “OZET” yazıp 7000’e yollamanız yeterlidir.
Taahhüdünüz bittiği zaman standart ücret üzerinden tarifelendirilirsiniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum